Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Ugyanazt eszem mint egyébként csak jóval kevesebbet de mégsem érzem hogy fogynék!
2013. júl. 27. 16:53
 1/7 summertime99 válasza:
Lehet, hogy keveset eszel,de zsírosabbakat vagy több kalória tartalmút. Este 6 után nem tanácsos enni, lehetséges, hogy ez a probléma, vagy esetleg az hogy keveset sportolsz!:)
2013. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az este hat után egy baromság. Hacsak nem alszol már 8-kor és ezért nem akarod terhelni a gyomrod.

Azért nem fogysz, mert mivel jóval kevesebbet eszel, a szervezeted raktározni kezd(pl vizet, zsírt, stb). azé

2013. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mióta? Kellhet egy kis idő, míg beindul a fogyás...


Amúgy ismerős, az én testem is jó stagnálásban (igaz, én nem tudnék nagyon keveset enni, de csökkenteni és mozgást növelni tudok eredmény nélkül, szerencsére nemcsak fogyni, hízni sem megy gyorsan), meg kell találni, hogy hogyan módosítsd az ételeid összetételét, hogy fogyj is. Plusz a mozgás is sokat segít, no meg kell is az egészséghez.

2013. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló leírta amit én is gondolok.
2013. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel keveset eszik, raktározni jelenleg nem nagyon tud, hiszen akkor miből működne, viszont le tudja lassítani az anyagcserét, elég határozottan, így kevesebb étel mellett sem csökken a felhalmozott drága zsírtartalék, amire láthatóan még szükség lehet, hiszen túl kevés étel érkezik, beköszöntött a hét szűk esztendő...


A 6 utáni nem evés hülyeség, régen népszerű gondolat volt, majd megcáfolták, de még mindig az. Választás (és éhség) kérdése, mikor eszünk utoljára, a fekvési időnek sem kell meghatároznia, én pl. akkor sem szeretek 10 után enni, ha 3-kor fekszem :P A jól működő test tolerálja a tizenpár órás böjtöt, de értelme nem nagyon van annak, hogy az estét éhesen töltsük és korgó gyomorral feküdjünk le.

2013. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindjárt a fejembe eresztek egy tárat. Nincs ezen a rohadt világon valami értelmes módszer a fogyásra dagadton kell meghalni ?
2013. júl. 27. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs. Ha nincs pajzsmirigybetegséged, akkor még örülhetsz is, na nekik rohadt nehéz.

Egyszerűen "csak" meg kell találnod a megfelelő módszert. Nekem speciel a szénhidrát jelentős mérséklése segített, pedig úgy tűnt, a testem magasról tesz a kalóriabevitelre és a számára szimpatikus kb. 80 kilón tart örökké... Van, akinek 1-2 apró szabály elég, van, akinek pedig sehogyse akar menni, de hogy mit "ront el", azt nem tudhatom... De kevés szénhidráttal fogyni szoktak a nem koplaló nagyjából egészséges működésűek, az jó kiindulópont lehet.

2013. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!