Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit rosszul csinálok?

Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Reggeli:2szelet pufi rizsi vékony szalámival a tetején,tízórai:egy kávé,2az egyben,barna cukorral,de nem minden nap,van amikor alma,vagy egy marék dió.Ebéd:ami van,de mértékkel,tésztát nem eszek!D.u alma,retek,savanyú uborka,kefir(ezeket sajnos suliba kell vinnem-.-) vacsi:vagy 2 szelet puffasztott rízs jogurttal,főtt tojás! rengetek vizet iszom,szénsavas ill.szénsavmenteset,amikor amilyen jön. :D hétfő szerda 1 óra zumba,többi napokon itthon tornázgatom,igaz a héten még semmit se csináltam,de holnaptól hozzáfogom.:) ui:kólát,meg a sok löttyöt elhagytam,mikor lesz látható eredmény? fenék,comb a legfőbb probléma :/ 16,5/L 175cm 74 kg
2013. ápr. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

gyak. az a 2x2 szelet pufi rizs és kávé tart életben : D


/ ráadásul 17 évesen kávézni :S /

2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor mit egyek helyette?? valami ötlet?:)
2013. ápr. 9. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:

ne félj enni!

nem is tudom h. bírod ki azt az 1óra zumbát: D


itt találsz minta étrendeket és tervező is van.

[link]


hajrá :)

2013. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nehezen,de kibirom.:D köszi:)
2013. ápr. 9. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég silány étrend suliba inkább sült húst vigyél sok zöldséggel. Azt egyébként akármikor ehetsz a hús segít izmot növelni amitől formásodsz így csak elsorvad mindened
2013. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!