Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ezzel az étrenddel is...

Most ezzel az étrenddel is tudok fogyni, valaki fogyott már igy vele?

Figyelt kérdés

5-10 kiló között kéne leadnom, és erre az étrendre gondoltam napi szinten 2 órát sportolok 1-1 óra biciklizés,futás néha,vagy torna..

reggelire eszek egy kiflit felvágottal és paprikával, ebédre pedig második félét eszek (menzás vagyok)tehát ha főznek ilyet .. tészta van akkor abból eszek,krumpli,hús,főzelékek próbálok nem egy nagy adagot enni hanem a felét.

uzsonnázni nem szoktam, ebben az időben tornázok ha éhes vagyok vizet iszom.

vacsorára gyümölcs,saláták,zöldségek, vagy 1-2 tojás



2013. júl. 29. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggeli: kb. 200 kcal

Ebed: kb. 300-400 kcal

Vacsora: 200 kcal


Ez kevesebb, mint 800 kcal, ami kb. egy 1 eves gyerek napi energiaszukseglete. Ekkora napi kaloriabevitel mellett nem hogy 2 orat sportolni nem lesz energiad, de meg megmozdulni sem.


A kerdesedbol gndolva meg iskolaba jarsz es gyerek vagy, ergo amit kigondoltal, azzal meg tobbet artanal magadnak, mintha mar kifejlett volna a tested.

2013. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyár van, nincs menza!

Tessék normális kajákat enni normális adagokban. (hal, hús, tojás, zöldségek sütve, főzve, párolva, salátának)

No kifli, no tészták!

2013. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!