Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyetlen egy ember segítségét...

Egyetlen egy ember segítségét kérném fogyásban/izmosodásban?

Figyelt kérdés

Augusztus 31.-ig kéne kezdenem magammal valamit az. kb 30 nap.. és kéne valaki aki konkrétan előírná nekem, hogy melyik nap mit kéne csinálnom /privátban, akár itt/..mert saját magamat nem tudom fegyelmezni! Vállalná valaki? 16L

Bármilyen kérdésre válaszolok ezzel kapcsolatban!


2013. aug. 1. 09:31
 1/3 anonim válasza:
Szia!:) én is épp fogyókúrázom és sikeresen haladok az "álomalak" felé. Én azt szoktam csinálni, hogy a YouTube-ba beírom hogy sexy bikini model workout, és azok közül minden nap másik videót csinálok meg:) Az is fontos, hogy, ezeket reggel végezd el, mielőtt még ennél, mert úgy sokkal hatásosabb. Aztán du 3 után már nem eszem , és ha van kedvem, akkor futok este:) Remélem sikerül majd:). 16/l
2013. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem eszel délután 3 fele és ha tegyük fel fenn vagy este 10 11ig, akkor a maradék 7-8 órába mi a szart eszel? ennél idiótább tanácsot nem is adhattál volna. majd szépen hozzászokik az éhezéshez a teste és mégjobban ragaszkodik majd a zsírhoz, hogy legyen tartaléka. Idióta állat. Kérdező, napi 5-6x étkezés sok fehérje és zöldség, kevés szénhidrát, napi 3 liter viz legalább, bár most ezt nyáron nem nehéz meginni, napi legalább 45 perc mozgás és lehetőleg 8 óra alvás legyen egy nap. A mozgás lehet kocogás, biciklizés vagy amit akarsz, szerintem ezekkel jobban jársz mint a sexy workoutokkal.
2013. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. aug. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!