Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 perc alatt 3,5 kilóméter...

30 perc alatt 3,5 kilóméter futás milyen teljesítmény egy kezdőtől? Ma futottam, eddig csak otthon tornáztam Norbi kickboxra, kiképzésre és Rubint Réka dvdre.

Figyelt kérdés

Gondoltam újítok és kipróbálom, a futást hogy bírom.

Nagyon gyér ez a teljesítmény? Ti hol kezdtétek és hova fejlődtetek? Mennyi idő alatt?


Futás után itthon még 20 percet tornáztam.


2013. aug. 2. 22:15
 1/4 anonim válasza:
Még sosem mértem, hogy mennyit tudok 30 perc alatt futni, de azt tudom, hogy nálunk suliban 2 km-t 10 perc alatt le kell futni, 2-3 ember van az osztályból, aki nem futja le ennyi idő alatt. Persze ezt a tempót 3,5 kilométeren nem igazán lehet tartani, de így első ránézésre azért picit kevésnek tűnik, kezdésnek viszont jó! Csak így tovább! :)
2013. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 7 km/h sebesség csak kocogás, nem futás. Bőven van még hová fejlődnöd. De szép, hogy a 3 percet kibírtad, csak így tovább!
2013. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 30 percet :)
2013. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen, tudom, hogy van még mit fejlődni. Bírtam volna még csak elkezdett szúrni a hasam/oldalam. És a 17.percnél megállítottak (a pályán a gondnok) és utána nem tudtam visszazökkenni a tempómba rendesen.

2013. aug. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!