Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tereljem el az éves...

Mivel tereljem el az éves gondolatát? Ha egész nap otthon vagyok szinte unalmamban végig eszem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet helyette és fejben kezdd el mondani hogy nem vagy éhes csak szomjas. Igyál napi 2-3 üveg 1,5L vizet.
2013. júl. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdéshez már írtam regényt,hátha neked is bejön valamelyik tipp :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__45..

2013. júl. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lakj jól?


Miért terelnéd el a gondolataidat? Felételezheted, hogy ha ennél akkor valamilyen tápanyagra szükséged van. Vitaminokra/zöldségek/ , zsír, fehérje?

2013. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt írta a kérdező,unalomevés. Ez annyit jelent(legalábbis nálam),hogy állandóan nassolni szeretne valamit,vagy rágcsálni,akkor is,ha nem éhes igazán. Erre nem tud jóllakni,ehhez unaloműző kell,amivel elfoglalja magát,és meg tudja majd különböztetni az "úgy megennék valamit" és a "tényleg éhes vagyok" érzéseket egymástól.
2013. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehel csarnokban rögtön a váciút felől van egy hentes.


Mindent lehet unalomból nassolni amit ott kapsz. Ma voltam ott, elsőosztályú. Az 1. osztály nem a legolcsóbb. Majd meglátja mennyi unaloműzésre van pénze.

Ajánlom a szarvas-mangalica kolbászt, ma még van abált szalonna.. ISTENIEK.

2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nembírom megenni a DISZNÓ TERMÉKEKET.
2013. júl. 10. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Opcionális. Mindenevők vagyunk, ez sok jó választást rejt magában.
2013. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!