Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék lefogyni legalább 30kg-t? Kinek mi vállt be?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 175 cm és 97 kg. IGEN TUDOM NAGYON SOK :/ de le szeretnék menni olyan 65 kg-ra kb :) Miket csináljak pontosan hogy ez sikerüljön????
2013. aug. 5. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! én kiűztem az életemből a szénhidrátot (nehezen,de sikerült!) minimális amit szénhidrátból beviszek.

Elkezdtem napi szinten legalább 1 órát aktívan mozogni,edzeni.. Ezt fokozatosan kezdtem,eleinte 10perc,20perc,30....

Nem eszem édességet.

Sok gyümölcsöt,zöldséget,halat,fehérhúsokat eszem.

Turmixok friss gyümölcsökből..

100%-os gyümölcslevek,teák,sok-sok víz!

és a lényeg: AZ ELHATÁROZÁS,A KITARTÁS,A CÉLKITŰZÉS!

+kalóriamegvonás! (ésszel!)


fokozatosan bármit elérhetsz!

nekem az ad motivációt,ha megnézem a régi képeimet,hogy milyen egy gusztustalan hájas disznó voltam.

Amióta egészségesen táplálkozom,és elkezdtem mozogni,sokkal több az energiám!

és ha egy-két bűnözős napon becsúszik például sajttal töltött pulykamell,krumplival akkor érzem hogy mennyivel kevesebb az energiám.. ezek tele vannak mérgekkel,felesleges anyagokkal!


=egészséges táplálkozás+mozgás!


Határozd el magadban,hogy ez nem mehet tovább! Ez így nem élet.. és ne add fel 2,esetleg 5 nap után.. mert akkor nagyon gyenge vagy! és soha nem leszel vékony! Fel a fejjel! Nagyon sok sikert! Ha nincs akaraterőd,időközben elfogy,vagy bármi kérdésed van,írj egy üzenetet és próbálok segíteni!


18/L

2013. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. aug. 5. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal, hogy segítsen neked, keressetek kalóriaszegény recepteket a neten.
2013. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szívj napi 3 doboz munkást és mellette ne egyél tuti lefogysz plusz szexszel sokat testmozgás miatt :D
2013. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!