Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagy és még szeretnél...

Vékony vagy és még szeretnél fogyni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=kF37kEVk7RI&feature=fvw Láttam számtalan, feltett kérdést itt avval kapcsolatba, hogy hogyan tudnának ideális súlyú emberek még VÉKONYabbak lenni! Ez szerintem nincs jól! Nem bántásból írom ezt, hanem azért, hogy a FOGYÓKÚRÁt hagyják meg azoknak, akiknek tényleg szükségük van rá!
2009. okt. 25. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy valakinek ideálisnak mondható a súlya attól még lehet elégedetlen az alakjával. pl én 50 kiló vagyok és ha nem figyelnék oda mit eszem bizony már 70 lennék az tuti. és ezért diétázom, meg sportolok ha van időm.szerintem amíg ez nem esik át a beteges kategóriába addig nincs vele gond. akkor van gond mikor 13-18 éves lányok írják , hogy 170 cm-hez 45 kilók akarnak lenni.
2009. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, én sem azokra gondoltam akik tudják kezelni a diétát! És ez itt egy kulcsszó: Diéta! Mert, ugye nem az a diéta amikor azt kérdezgetik, hogy: 'ha egy hétig mindennap csak egy almát eszem meg, akkor mennyit fogok fogyni?' Ha megnézed a videót, akkor láthatod , hogy nem is egy tizenéves halt már meg ebben a betegségben! A legtöbb itt kérdezgető emberke, tizenakárhány éves csaj, aki igenis jóval 50 kiló alatt akar lenni!
2009. okt. 25. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
első vagyok . hát igen sajnos ezek a kérdezők általában buta kislányok , akik még ha nem is anorexiások de szívesen lennének azok csak , hogy soványak lehessenek. de általában lusták is, mert ha sportolnának nem lenne ilyen gondjuk. De bármit írhatsz nekik, úgyis csak azt hajtogatják, hogy márpedig holnap csak egy almát eszem..szóval buták nagyon.
2009. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos!

Mondjuk a videó kitér a másik végletre is, tehát azokra akik 'túleszik' magukat...

2009. okt. 25. 20:18
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is vékonynak számítok, pedig sokszor diétázok.

28 vagyok és 50 kiló (1,61m). De mindig kell, ha feljön 2-3 kiló (vannak nassolós évszakok, pl. télen)akkor sajnos valahogy le kell adni, mert bizony, ha egy évben csak 2 kilót hízol (az ugye nem sok) de észrevétlenül rád rakódik és 10 év után már 20 kiló felesleg!És sokan az évek alatt felhalmozódott hájréteget akarják eltűntetni!!! akkor inkább adjon le az illető az ideális súlyából 2-3 kilót, míg megvárja, hogy 5 év alatt 30 kiló rakódik rá!


Itt sok vékony, normál lány ír, hogy akar formálódni, esetleg kicsit fogyni, pedig pont ők csinálják jól!!!

Pl ír egy 170 cm magas lány aki 65 kiló...és mindenki lehurrogja, hogy neked ezzel a súllyal nem kell fogynod! Honnan tudják? És ha mégis ott lóg a háj a hasán, vagy összeérnek a combjai? Miért ne tehetne ellene????

Egy 170 centis lány ideális súlya nem 65 kiló, hanem sokszor 58 körüli!

szóval sok hülyeség elhangzik itt.


Ha a kövér lányok időben elkezdtek volna fogyni, pl. amikor még normál alkatúak voltak és csak 5 kiló felesleggel, akkor most nem lenne rajtuk 30 kg.


Szóval... minden áron meg kell várni amíg valakin 30 kiló felesleg rakódik le?


Ha rajtad van 5 kiló felesleg nem dolgozod/diétázod inkább le? Vagy megvárod, míg "szükséged lesz" már rá? +30 kg-mal?


Ne haragudj, de nincs igazad teljesen.

Ja én anorexiás kérdést nemigen láttam itt:P

2009. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20:25-ös, nem láttál itt anorexiás kérdést?? hát akkor olvasgasd csak mert azért van néhány. és nem azzal van a baj, hogy a lányok formásodni akarnak,meg leadni 1-2 kilót hanem azzal hogy ezt drasztikus és ostoba módon. és a normál súlyúaknál egy kis diétával plusz mozgással ezt simán el lehet érni és nem 400 kalóriás napi étrenddel..
2009. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Helyesnek ítéltem meg a válaszod (hasznosnak), annak ellenére, h nem mindenben értettem vled egyet, abban amit írtál! Az addig jól van szerintem is, hogy nem kell megvárni, hogy +15-30 kiló felesleg legyen az emberen,De én igenis sok 'anorexiás' kérdést láttam már itt....inkább nem linkelnék be ilyen kérdéseket, mert nem az okítás vagy az ítélkezés a célom vagy akár az ujjal mutogatás! Evvel a videóval én csak szerettm volna egy-két olyan emberke szemét felnyitni, aki jó úton halad az anorexia felé!

Mellesleg a videóban, amint már írtam, szó van az anorexia ellentétjéről is, ami ugyebár a plusz 30 kilóKnak köszönhető!

Örülök a kommentjeiteknek, jöhet akár negatív akár pozitív vélemény!:)

2009. okt. 25. 20:39
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a 20:25-nek írtam az előbbi kommentet :)

20:35-vel én is egyet értek!

2009. okt. 25. 20:43
 9/10 anonim válasza:
42%
Az anorexia nyílván napjaink egyik legnagyobb problémája,de egy ilyen beteg lányról vagy akár fiúról,mert manapság már erről is van szó, nem lehet úgy beszélni mintha leprások lennének.Segíteni kéne nem arról beszélni,hogy milyen rossz,hogy többezer tini akar 50 kg alá kerülni.Nem feltétlenül azokkal van a baj akik 45-46kg-osak 14 évesen,mert nekem is van olyan fiú ismerősöm,aki nagyon sovány,de csak mert gyors az anyagcseréje.Ha egy sovány embert látunk az utcán nem sugdolózni kéne,hogy hogy néz ki hanem felajánlani a segítséget.Nekem ez a véleménynem
2009. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos, de nem értem h mire akartál avval utalni, hogy nem úgy kéne őket kezelni, mint akik leprások! Itt nem beszélt róluk csúnyán senki sem! Nem hiszem, hogy én bárkihez is odamennék, aki szembe jön velem az utcán és teljesen vékony, mivel 1.: ez a családja, barátai dolga, hogy segítsenek rajta! 2.: nem is nagyon hallgatna meg engem, mint idegent! 3.: ilyesmi tipusú videókkal, ehhez hasonló oldalakon lehet csak suggalni feléjük, h az anorexia betegség!
2009. okt. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!