Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na ilyenkor mit ennél, ha...

Na ilyenkor mit ennél, ha fogyni szeretnél?

Figyelt kérdés

2 gyereket szültem, maradt rajtam 8 kiló...

Kenyeret és eféléket eleve nem eszek, mert búzaliszt allergiám van.

Emellett laktóz intoleranciám van, tehát tejet sem ihatok. Joghurt, tejföl és sajt, ami megmarad bennem.

Hagyma, paprika, paradicsom, saláta: nem bírja a gyomrom, fáj tőlük, kevereg. Szinte minden salátát próbáltam már, de nagyon fáj a hasam tőle.

Citrus allergiám van, ami miatt se narancs, se mandarin, se grépfrút, se citrom nem mehet...

Az almától, körtétől rettentő éhes leszek, de azokat is csak hámozva tudom megenni.

Nálunk nincs piac, hogy változatos zöldségeket, gyümölcsöket tudjak beszerezni.


Felvágottat, sajtot, cékla salátát és főtt ételt eszek. Zsírt nem használok. Ha muszáj, akkor olaj, de inkább a párolás pártján állok.

Nasinak túró rudi vagy pár kocka csoki fogy.


Szóval, az érdekelne, hogy az az ember, akinek a gyomra, szervezete eleve nem bírja a fogyókúrás kajákat, mégis hogy tudna lefogyni pár kilót.


Testmozgás megvan, naponta... De az kevés.


2010. jún. 20. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint eddig, csak kevesebbet.
2010. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Eleve keveset eszek... Ha ennél kevesebbet ennék, akkor már nem is ennék semmit..

Nem zabálom magam agyon! Még annyit sem eszek, mint a 2éves fiam!

Ezért nem értem, hogy miért nem fogyok...

2010. jún. 20. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor ideje lenne nekiálljál többet sportolni naponta ;)


magasságod/testtömeged/korod?

2010. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írd le a napi étrendedet is, mikor, mennyit és mit?
2010. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azokat edd amiket akkor ettél amikor följött rád a 8 kiló,csak fele annyit belőle mint akkor.
2010. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

32 éves vagyok, 173 cm és 70 kiló.


Terhesen jöttek rám a kilók. Semmi extrát nem ettem akkor sem. Ugyanazokat ettem, mint mindig. Még többet sem ettem belőlük, mint előtte.

2010. jún. 20. 16:52
 7/10 anonim ***** válasza:
írd már le a napi étrended!
2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem ettél többet a terhesség alatt,máskülönben nem híztál volna 8 kg-ot.
2010. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ebben az esetben nem ártana egy orvosi kivizsálás, hátha valami hormonális ok miatt nem tudsz fogyni. Esetleg pajzsmirigy alultermelésed is lehet, ami miatt nem tudsz fogyni. De ezenkívül is lehet még egyéb dolog ami miatt nem fogysz. Mindenesetre nem árt a kivizsgálás, mert ha tényleg annyit eszel mint a 2 éves gyermeked, ergo biztos többet kell lemozognod mint amit beviszel a szervezetedbe, akkor itt valami belső gondnak kell lennie...
2010. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csirkemell vagy hal rizzsel. Sovány túró, sovány sajtok. Ez van, de legalább a csirkét és a halat ezerféleképpen tudod elkészíteni.
2010. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!