Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció idején lehetséges,...

Menstruáció idején lehetséges, hogy többet mutat a mérleg, mint amennyi valójában vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy teljességgel baromság a kérdés, de azért várom a válaszokat.

2013. aug. 6. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Nem baromság, ne félj. Ilyenkor a szervezet visszatartja a vizet, azért mutat többet. Mondjuk akkor valójában is annyi vagy :D De ez a menstruáció miatt van és pár nap alatt magától elmúlik.

2013. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan? :)) Csakmert a menstruációm elején, pár nappal ezelőtt 102 kg voltam és ma reggel megmértem magam, ma szűnt meg.. és csodálkoztam, hogy 100,5 kg-ot mutatott a mérleg! :) De előtte mondjuk sokáig állt a fogyásom, és úgy tűnik most megindult megint. Egyébként tegnap sem ettem kevesebbet, mint szoktam vagy másfélét.. szóval étel/víz nem befolyásolhatta, h ma reggel ezt lássam a mérlegen. :)
2013. aug. 6. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, simán lehetett attól. Sok sikert a további fogyáshoz, van még miből, de ne add fel!!! :)
2013. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Próbálok kitartani :)
2013. aug. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!