Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne kívánjam...

Mit tegyek, hogy ne kívánjam az édességet?

Figyelt kérdés
Szeretnék kb 5 kg-tól megszabadulni, de az össz súlyfelesleg rajtam, az mind csoki, egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne egyem, és ha véletlenül nincs otthon, akkor szó szerint elvonási tünetem van, és rosszúl vagyok, még be nem kapok egy kockát. Mit tegyek szerintetek?

2013. aug. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél 85%-os étcsokit és csak azt egyed. Ebből elég egyszerre 1-2 kocka is. Próbálj mellette átszokni az aszalt gyümölcsökre. Esetleg időnként kapj be egy kiskanál natúr kakaóport. Fokozatosan próbálj leszokni, eleinte naponta kétszer 2 kocka, majd csak egyszer, majd csak másnaponta egy kocka csoki. Nehéz és sok akaraterő is kell hozzá.
2013. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

1. ne tarts otthon csokit (meg amit még nem akarsz megenni)

2. egyél elegendő szénhidrátot - ha keveset eszel, akkor jön a csokiéhség meg a rosszullét

3. ha végképp nem bírod, akkor menj el fagyizni (kizárólag egy gombóc, sétával egybekötve), abban viszonylag kevés kalória van, és kielégíti az édességigényedet, mert ettél valami finomat

4. ha csak csokira vágysz, akkor kalkuláld bele a napi étkezésedbe, hogy ebéd után bekapsz 2 kocka (nem több!) csokit - attól nem lesz semmi bajod

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült elhagynom, reméelm most is fog. Az a baj, hogy váltásban dolgozom, és amikor hajnalos vagyok, hajnal 3-kor kell kelnem,és olyan mintha csak a csoki tartaná bennem az erőt, valószinű az energia hiány miatt van. Valahogy le kellene váltanom a csokit valami másra, ami szintén ébren tart, és felpörget...erre keresem a megoldást
2013. aug. 8. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az étcsoki dolog nem vált be....én édességek helyett gyümölcsöt eszem, semmi nyírfacukor vagy édesítőszerek.Nekem már elég a sóvárgáshoz az,hogyha a kávémba nyírfacukrot teszek vagy édesítőt. Ezért inkább elhagytam és rájöttem,hogy egyáltalán semmi szükség rá.Így nem kívánom az édességeket se,hidegen hagy :D
2013. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!