Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy NAGY bajom.11 éves...

Fancsur14 kérdése:

Van egy NAGY bajom.11 éves vagyok 88,5 kg és 165 cm. Tudnátok segíteni hogyan foggyak? (Mindegy hogy gyorsan vagy lassan. )

Figyelt kérdés

#Van-egy-NAGY-bajom
2013. aug. 9. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ezyèbkènt nincs barátnőm,cserben hagyott ès nem fogadta el amilyen vagyok. Úszásra van lehetősègem szoktam is. Torna... Khm.. Na igen. Keveset tornázok,mozgok. De fogok változtatni rajta!!
2013. aug. 10. 10:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Jégkrém helyett válassz inkább valami mást, hideg ásványvizet, vagy csinálj édesítővel limonádét, hidd el hogy sokkal jobban hűsít, mint a jégkrém :)
2013. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ok rendben! Köszönöm már úgy se eszek kb 3 napja.
2013. aug. 11. 00:02
 14/16 anonim válasza:
Pedig enned kéne, a koplalással nem fogsz lefogyni, ha mégis, utána vagy visszahízod dupláját, vagy pedig kórházban kötsz ki. Egyél sokszor keveset, persze csakis egészségeset, semmi cukor, lötyi, és sportolj!:) Én kosarazok és futok, nagyon élvezem mindkettőt. Igen, a futást is meg lehet szeretni!:) Hidd el, az elején nehéz, de utána már imádni fogod, nagyon jó hatása van:)
2013. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi de èn arra gondoltam hogy 3 napja jègkrèmet nem ettem. :D
2013. aug. 12. 00:36
 16/16 anonim válasza:
Jahh, akkor bocsi. xDD
2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!