Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mióta vagytok/meddig...

Ti mióta vagytok/meddig voltatok kövérek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát emlékeim szerint már általános iskola eleje óta, legalábbis a többiekhez képest már túlsúlyos voltam...

Ez azóta is meg van sajnos de mindent elkövetek ellene...7 hónapja kezdtem bele a diétámba(életmódváltás is félig) és nagyon sikeres eddig, de még mindig baromira dagadtnak érzem magam... sokkal jobban nézek ki mint az év elején de a célom még messze van..

19/L

2013. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

általános 2-3 osztály volt egy láb műtétem kb 4 hónapig nem járkálhattam... onnantól ez a túlsúly idén márciusig nőt.. azóta leadtam 40kg-ot de még így is van 145 szóval ... mindenkinek azt ajánlom hogy még a 100at se érje el


pedig nagyon vékony voltam kicsiként



F/19 192cm vagyok.

2013. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kövér 2 évig voltam gimiben.De aztán fogtam magam és 1,5 év alatt lefogytam 72ről 53ra.Mindenki a csodámra járt :D.Sajna azóta 10 év alatt visszajöttem 63ra.De most leakarok fogyni megint pár kilót.
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja 26 vagyok.
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!