Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 6kilót 3 hét alatt,...

Lefogytam 6kilót 3 hét alatt, ez mind koplalással ment le . Elkezdtem tornázni (ez a hét mindennapján történik) híztam 1 kilót. Ez mitől lehet, ez az 1 kiló, ami feljött? Többi lent olvasható!

Figyelt kérdés
De most megis álltam, nem megy le több kb.1hete. Semmi . Mit kéne egyek, vagy tennem annak érdekében, hogy újra beinduljon a fogyás? Többet mozogni vagy kevesebbet enni? Nagyon szeretnék még fogyni szeptemberig.

2013. aug. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes ez a súlyvesztési mánia. Még jó hogy az emberek nem a magasságukból akarnak veszteni. A kettőnek kb ugyanannyi köze van a jó alakhoz.

De a koplalás legalább faszán lepusztítja a tested, leépíti azokat a folyamatokat amik elhasználják az értékes energiát, tehát ha a jövőben súlynövelési mániád alakul ki, nagyon könnyű dolgod lesz.


Nem tudom hogy most mit szeretnél, mert a zsírvesztést eddig sem indítottad be, sőt távolabb kerültél tőle, az izomzatod kimerítésével pedig már végeztél. Ez után az izomzat lebontása jön, de tudomásul kell venni hogy az már egy sokkal lassabb folyamat mert a test ragaszkodik a túléléshez. Az öngyilkosságnak egyébként sokkal humánusabb formái is vannak, szóval én nem haladnék tovább ezen az úton. Sőt még az öngyilkosságról is lebeszélnélek, inkább próbáld meg visszatölteni a tested tápanyagokkal és zsírt veszteni egészséges, tápanyagokban dús táplálkozással.

2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 18. 18:47
 4/5 anonim válasza:
A koplalással van a baj! Azt nem szabad, mert amit lefogysz majd a duplája fog egy idő után visszamenni Rád és a fontos vitaminok sem kerülnek be a szervezetedbe. Teljesen lelassult lehet az anyagcseréd, lehet azért nem fogysz. Egy nap pl. miket ettél? rendesen étkezz keveset ;) Ha keveset eszel azzal jobban ártasz magadnak, mint hasznot csinálsz. Ezzel csak a raktározást indítod majd be, és hízni fogsz. :/
2013. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! teljesen egyet értek az előttem szólokkal,de egy apró ám igen fontos momentumot azért megemlitenék. figyelni kell a szervezet folyadékháztartására. ha kevés a viz a szervezetben azt fogja raktározni és ez súlygyarapodást fog éreztetni. rendszeres étkezés( ha megoldható napi 3-4 de kevés mennyiség) nem táplálék kiegészitők hanem zöldség-gyümölcs-rostokban gazdag ételek. és a normális folyadékbevitel ha mozigsz napi 2.5-3 liter.remélem tudtam segiteni majd irj az eredményekről.légyszi.
2013. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!