Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a baj, hogy egyszerűen nem...

Az a baj, hogy egyszerűen nem tudom, hány kiló vagyok. Mindig mást mutat a mérleg, elég sok eltéréssel, és nem tudom melyik lehet a valódi. Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Egy napon belül akár 3-4 kg eltérést is mutat, és nem, a mérleg nem rossz. Elvileg nem lehet az, higy nem rég vettük, digitális, és a többi családtagomat pontosan és normálisan tudja mérni...
2013. aug. 14. 23:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hm. Erről eszembe jut az az időszak, amikor én is napjában többször bűvöltem a mérleget. Egy alkalommal valóságos sokkot kaptam délután hazaérve, hiszen 5(!!!) teljes kg-mal mutatott többet, mint aznap reggel! Pillanatok alatt kivert a hideg víz, már rémképeket láttam, hogy biztos valami súlyos anyagcserezavarom lehet meg ilyenek, s kétségbeesve néztem magam, hogy látszik-e rajtam valami, és ha igen, mi, hol?...


Nos, a hátamon. Hazaérve elfelejtettem letenni a hátizsákom -- annyira rohantam a mérleghez...

Tanulság volt ez nekem egy életre!!!

2013. okt. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDD

nos valóban tanulságos lehetett:D

2013. okt. 11. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!