Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha keveset eszek napi 3x...

Ha keveset eszek napi 3x persze odafigyelek, megválogatom mit akkor letudok fogyni igy is mint ha elkezdek diétázni?

Figyelt kérdés

3x eszek egy nap reggeli,ebéd,vacsora nekem bőven elég ez:)

Persze nem eszek tésztát,krumplit,sütit,csokit,üditőket..elhagyom az ilyen szénhidrát dús kajákat probálom csökkenteni

Inkáá gyümölcsöket eszek,zöldségeket,húsokat,virslit,tojást vgy éppen halat ha van itthon

Meg mindennap 2 órát tornázok ami futás,biciklizés vagy aerobik dvd-re.

TUDOK IGY IS FOGYNI? ( 5-8kilot leadni)!


2013. aug. 15. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatbol tudjuk, hogy nálad hol van az egyensuly? Vagy tudsz vagy nem. Ha nem, akkor egyél feleannyit, mozogj mégegyszer annyit és majd megy.
2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normális ételeket eszel, normálisan fogsz kinézni.

Úgy tűnik pont az olcsó tömegkajákat hagyod el, így szép esélyeid vannak egy helyes táplálkozáshoz, aminek mindig jó eredményei vannak.

2013. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2013. aug. 15. 12:31
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan fogytam sokat: csak 3x ettem naponta nem sokat (viszont menzán, szóval nem a legegészségesebb kajákat) hetente 2x 1 órát tornáztam, 2x2 órát néptáncoltam, plusz gyalog jártam a legtöbb helyre, és így 2 hónap alatt 7 kilót fogytam. Egyáltalán nem volt nehezen tartható a "fogyókúra" viszont ahogy abbahagytam és becsúsztak a sütik és mások visszahíztam 1,5 kilót, viszont ez most stabilan megvan. :D
2013. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!