Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek "dagadt" vagyok?

Szerintetek "dagadt" vagyok?

Figyelt kérdés
Nah szóval 13 éves vagyok és 60 kg/172 cm szerintetek súlyos vagyok nem azért de egy kicsi hasam van meg mellbe nagyon széles vagyok az mit jelent?? nem tudom miért de nekem így jó ahogy vagyok mert igazából szerintem nem vagyok dagadt szerintetek?miért vagyok 60-kg ha nincs hasam meg nem is vagyok kövér??meg szinte minden este futok??
2013. aug. 20. 22:37
 1/5 anonim válasza:
Kilók alapján lehetetlen megmondani hogy az vagy-e ;)
2013. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de szeretnék fogyni 10 kg de hogyan tudnék nem tudna valaki olyan oldal ahol mozgás és étrend is fel van sorolva??
2013. aug. 20. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

"de nekem így jó ahogy vagyok mert igazából szerintem nem vagyok dagadt " vs. "zeretnék fogyni 10 kg"


el kéne döntsed, mit akarsz...


amúgy meg 172 cm-hez még ilyen korban jó a 60 kg...de 16-18 éves korodra nem ártana legalább 8-10 kg izommal és néhány kg zsírral többnek lenned

2013. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Képet.
2013. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha izmos vagy akkor nem sok a 60 kiló ne a súlyodat nézd hanem mondjuk mérd le centivel a méreteidet, meg tükörben ha látod hogy nem vagy elhízva akkor tök mindegy hány kilót mutat a mérleg
2013. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!