Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szőlő hizlal?

A szőlő hizlal?

Figyelt kérdés
Most, hogy dinnye,barack,szőlő,szilva szezon van már 3-4 napja a kajám 80%-ez a pár gyümölcs, de nagyon jól érzem így magam ! De amikor megmértem magam ma 2 kilóval többet mutatott a mérleg mint előtte. :(

2013. aug. 22. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szőlő 100 g-ja 76 kcal, azaz ha napi 2000 kcalra van szükséged, akkor 2 és fél kg szölö fedezi, ha ennél többet eszel, akkor hízol töle.
2013. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Ez alapján már napi 1 szem mogyorótól is elkezd hízni az ember, ha az meghaladta a felhasználást?

És fordítva?

Azért ezeket nem lehet így kiszámolni...

Rengeteget számít, mennyit mozogsz, mennyit stresszelsz, sokat gondolkozol?!

Hány kiló vagy?

Egyébként nincs olyan, hogy hizlal, vagy sem!

Az számít mennyit eszel belőle!

2013. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy egy étel hizlal. Normális súlyúak milliói esznek szőlőt meg palacsintat.
2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
A szőlő és mint a legtöbb gyümölcs fruktóz nevű szénhidrátot tartalmaz, melyet csak a máj tud raktározni, közvetlenül a glikogénraktárak nem. Így nagy mennyiségű fogyasztás esetén a máj telítődik, és a felesleg a zsírszöveteket gyarapítja. A máj ~50g ch-t tud elraktározni elvileg.
2013. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
4 es jól irja.
2013. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A gyümölcs egyáltalán nem 'fogyózós' étel. Nem túl tápláló, de tele van cukorral. Le kéne állni... először fogyjunk le, utána lehet gyümölcsözni..
2013. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, eddig nagyon rendbe voltam diéta téren de most óriásit koppantam!
2013. aug. 23. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

TaplalkozasHarcmuves és a 44%-a olyan mint az igazság tépett zászlaja!

Jó válaszokat ir,ért hozzá, erre a sok dilettáns sorban pontozza le, mert nem tudják beilleszteni az új dolgokat a világképükbe.

Ezen az oldalon nagy úr a kognitiv disszonancia.

2013. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hja, sok ember úgy van vele az gyümölcs. De a gyümölcs is csak cukor, ugyanúgy betelik tőle a glikogén raktár, ugyanúgy zsírba megy a felesleges CH, ezen nincs mit szépíteni, attól mert gyümölcs hizlalhat ám, ha az ember nem tart mértéket.

Amúgy ne ijedj meg attól a 2 kiló plusztól. Itt a teli Hold is (lehet nevetni, de én már bevizesedtem, plusz súly), ha sokat eszel, iszol az is rád kerülhet, de nem zsírként, csak sima súly. No problem.

2013. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!