Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm /64 kg vagyok, de...

162 cm /64 kg vagyok, de legalább egy tízest le kellene adnom minél előbb. Hogyan? 15/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb? Eh... Eddig miért nem jutott eszedbe, hogy egészségesebben élj?
2013. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért jó az ha könnyebb vagy? Nekem inkább az lenne a célom, hogy jobban nézzek ki. Mivel az izom nehezebb, mint a zsír szerintem 60 kilósan, sportosan jobban néznél ki, mint 54 kilósan deszkaként. [link]
2013. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért.. egyik sem marad megkeféletlenül, na.
2013. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TwiceAsNice ***** válasza:

Harcművésznek: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Amúgy milyen gyorsan szeretnéd az a -10kg-ot?:D Van már pár baromság a kérdések közt...válogathatsz:D Talán találsz értelmes kommentelőket is, akik egyet tudnak csak ajánlani...én is ehhez tudok ragaszkodni: egészséges táplálkozás és mozgás! Meglepett? Munka és odafigyelés nélkül nem lesz egyszerű...akkor mindenki rohadt szép lenne (ami mellesleg lehet, hogy kicsit unalmas és egyhangú is lenne).

2013. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!