Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy elérhető esetleg 20 kg -?...

Igy elérhető esetleg 20 kg -? fél év - 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2-4 db kicsi piritos kenyer , mellé 2-3 db paradicsom.

Délután : 1. nap : Norbi duci trening 3. , 4. video végigcsinálása , és kezdetnek 100 hasizom,30-40 fekvo.

Ugyancsak délután 2. nap : Sulyozás (bicepsz,tricepsz) : 30-40 perc (változó ameddig birom).

Delutáni evés(torna/gyurás után) : 1 kisebb fel tálka gyümölcssaláta vagy fél-1 liter tej megivása.

Vagy husfele (csirkemel,hal eves (zoldsegfeleseggel : paradicsom,hagyma,uborka,paprika). meg neha 1 kis leves :))

Nem minden nap , valamikor , este : ugyancsak vagy tej,vagy gyümölcssaláta (az ellenkezoje annak ami delutan volt : pl : delutan volt , gyumolcssalata,akkor este tej(fel liter-1 liter kozott)


Szerintetek igy lehetseges-e a fogyas? (nem tul gyors,de se nem heti fel kilora gondoltam.. heti 1-2 kilora gondoltam igazabol..)



#fogyás #zöldség #sok gyumolcs
2013. aug. 23. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon.nagyon enm jó!

Ezeket olvasd végig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__47..

2013. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem ertem, hogy miert nem jo?:D esetleg konkretabb valaszt?


Nem az a lenyeg,hogy kevesebb eves, es minnel tobb feherje bevitel nah meg persze sok mozgas:)

2013. aug. 23. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem jó mert:

-reggelire nincs fehérjéd.

-rendes aerob edzés kell nem ilyen DVDs marhaságok.

-egész testre kell edzeni,nem csak karra,igy semmi értelme.

-ha fogyni akarsz akkor nem szabad gyümölcsöt enni és nem szabad tejet és tejterméket fogyasztani.

-este főleg tilos a gyümölcs,tej


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__47..

-

2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy liter tej? Gyümölcssaláta? au.

Levesből nyugodtan lehet több - nyilván nem tejszínes gyümölcsleves és nem is csülkös bableves.

Nagyon, nagyon kevés a fehérje és a zöldség az alapján, amit leírsz.

2013. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

o23r, légyszi állj már le arról hogy az előző válaszaidat linkelgeted be. inkább akkor copypaste. :D

no offense.

2013. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát igen,és egy rendes étrend pedig pont zöldség és húsból áll.
2013. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor a gyumolcsot es a tejet hagyjam ki? inkabb egyek rengeteg zoldseget es hust?
2013. aug. 23. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:

# 5

Elhiszem,hogy idegesitő... De ha Copy paste-ezek, akkor ha ezt 3x megismétlem,akkor kitilt a rendszer 24h-ra...Tapasztaltam... Szóval nem ok nélkül csinálom. :)

Különben csak kicsit kéne utánanézni,és meg lehetne találni, 100x le lett már irva az én részemről és a többiek részéről is.

Ám ha kérdése van valakinek, akkor sokkal érdemesebb Sport,mozgás témakörbe kiirni a kérdést.

2013. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nyilván az, azt is irtuk mondjuk.
2013. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Akkor a gyumolcsot es a tejet hagyjam ki? inkabb egyek rengeteg zoldseget es hust?"


Igen.

Nem értem amúgy honnan jönnek a reggeli kenyérevés ötletek. Ekkora éhezés van?


Budapesten van Qigong és Jóga oktatás. Ezek már önmagukban rohadt sokat tudnak segíteni, elég jó hatással tudnak lenni a hormonrendszerre. Ezeket kellene elkezdeni nyomatni.


Mint írták, a tejfogyasztást.. nagyon gyorsan felejtsük el.. ez nagyon fontos!

2013. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!