Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy elérhető esetleg 20 kg -?...

Igy elérhető esetleg 20 kg -? fél év - 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2-4 db kicsi piritos kenyer , mellé 2-3 db paradicsom.

Délután : 1. nap : Norbi duci trening 3. , 4. video végigcsinálása , és kezdetnek 100 hasizom,30-40 fekvo.

Ugyancsak délután 2. nap : Sulyozás (bicepsz,tricepsz) : 30-40 perc (változó ameddig birom).

Delutáni evés(torna/gyurás után) : 1 kisebb fel tálka gyümölcssaláta vagy fél-1 liter tej megivása.

Vagy husfele (csirkemel,hal eves (zoldsegfeleseggel : paradicsom,hagyma,uborka,paprika). meg neha 1 kis leves :))

Nem minden nap , valamikor , este : ugyancsak vagy tej,vagy gyümölcssaláta (az ellenkezoje annak ami delutan volt : pl : delutan volt , gyumolcssalata,akkor este tej(fel liter-1 liter kozott)


Szerintetek igy lehetseges-e a fogyas? (nem tul gyors,de se nem heti fel kilora gondoltam.. heti 1-2 kilora gondoltam igazabol..)



#fogyás #zöldség #sok gyumolcs
2013. aug. 23. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sikerult 1 het alatt 2,5kg-t leadni!! (elhagytam a tejet, es nagyon keves gyumolcsot eszek) , eszek csirkebol rantotthusit,virslit,zoldsegeket,es kenyeret is mar alig eszem.
2013. aug. 28. 18:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Kezd beigazolódni a prófécia! Gratulálok!
2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az baj, a szervezetünk jelenlegi ismereteink alapján heti 1 kiló zsírt tud felhasználni, ha tényleg nem töltesz vissza hájat. (nem cukrozol, lisztezel.. edzel rendszeresen, jól..)


Éhezés mellett a súlycsökkenés nem zsír, a vízvesztés, izomvesztés nem is számít fogyásnak.

2013. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak folytasd a helyes táplálkozást,és ne éhezz, nagy vonalakban ez a lényeg. +Valamit mozoshatnál is.
2013. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"(elhagytam a tejet, es nagyon keves gyumolcsot eszek) , eszek csirkebol rantotthusit,virslit,zoldsegeket,es kenyeret is mar alig eszem."


Igen, ez tényleg alakul. De 2,5 kiló nagyon sok, eleget eszel te?

2013. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mostmar -8 kg-nal tartok, es eszek mindent : pizzat,stb , csak nem sokat :)) pl : 3 szelet pizzat... vagy ma ebedre : 2 szelet rantothus, meg 1 zsomle (paprika,paradicsommal)
2013. szept. 21. 15:47
 17/17 A kérdező kommentje:
- 16 kg :$ csak mar nagyon puha a hasam,stb.. es talan mintha kezdene logni a bor,zsir rajta .. remelem minnel hamarabb visszahuzodik^^
2013. dec. 4. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!