Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most szép vékony karokat...

Ha most szép vékony karokat szeretnék akkor diétázok de mellé végezhetek súlyzóst edzést rá?

Figyelt kérdés
tudom nincs helyi fogyás...mindenhonnan fogyunk nem is ez a kérdésem hanem ha elkezdek diétázni karrol is lemegy gondolom de az mellé edzhetek rá vagy ne mert erősödik??
2013. aug. 24. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az izmosodás nagyon lassú, lassabb mint a fogyás, nőknél különösen, kalóriadeficites diéta mellett pedig csak nagyon kis mértékben tud megvalósulni és csak kezdőknél. Szóval edzhetsz rá ,akár még súllyal is nem csak fél kilós bohóckodással mint amit a nők szoktak.

Ha nem vagy olyan alkatú úgysem lesz pálcika vékony karod legfeljebb arányos. Ha nem mész le túl alacsony testzsírszázalékra akkor nem kell attól félned hogy ki fognak rajzolódni az izmok.

Egyébként én nem vagyok a kar edzés híve, mert kis izmok és az összetett gyakorlatoknál is rendesen igénybe vesszük őket (húzódzkodás, tolódzkodás, evezés, vállból nyomás fekve nyomás). Nincs külön kar edzésre mindenkinek szüksége, szerintem csak haladó szinten.

Elenyészően fog vastagodni, de fura is lenne ha aránytalanul vékony cső karokat szeretnél, szerintem ezt gondold át.

2013. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, súlyzós edzés az egyik legjobb fogyókúrára is!

Ne félj, nem leszel 'véletlenül nagyon izmos', ha ezt érted a "nem erősödik?" alatt.

Súlyzós edzés mellett pihenőnapokon menjen aerob edzés is!

2013. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!