Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázóknak csak a víz marad?

Fogyókúrázóknak csak a víz marad?

Figyelt kérdés
Esetleg limonádé édesítőszerrel?
2013. aug. 24. 19:38
 1/7 anonim válasza:
szerintem belefér
2013. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, mi nem fogyókúrázunk drasztikusan a párommal, mégis lement róla 20 kg a nyáron...Zöld teát iszik nagy mennyiségben, két-három kiskanál mézzel csészénként (3-at átlagban), reggelenként a házi zabtejbe is teszek egy keveset. Sokak szerint ez kalóriadús, mi azonban mindketten fogytunk (rajtam nem volt nagyon plusz kiló, és mégis).
2013. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*3 csészével iszik általában egy nap
2013. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de pl. paradicsomot turmixolj össze, csipet só (esetleg bors), isteni, és nem hizlal
2013. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Coke zero

Xixo limonádék (málna, bodza)

Én ezeket is iszom víz mellett. Kell egy kis édes íz.

2013. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TwiceAsNice ***** válasza:

Miért ne mehetne? Lehetőleg rendes citrom levét lökd bele, ne a bolti 4%, meg 40%-os szar "citromleveket". Ihatsz bármit, csak a cukros üdítőket hagyd a francba.

Gyümölcslevek, zöldséglevek, tea édesítőszerrel (nyáron hűtve ugye), stb.

2013. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tea cukor nélkül vagy max mézzel/édesítőszerrel(én jobban szeretem simán citromlével)
2013. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!