Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Youtubon szoktak lenni Cardio...

Youtubon szoktak lenni Cardio edzések, ti melyet ajánlanátok ami rendesen égeti is a zsírt?

Figyelt kérdés
Linkelnétek a videót?A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. aug. 28. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kardió nem optimális zsírégetésre.


A hosszabb, monotonabb aerob edzés, ami nem olyan intenzív, de 40-50 perces sokkal inkább.


Ez lehet futás, ugrálókötél, meg sok minden.

2013. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem..és a sok biciklizés égeti a zsírt?
2013. aug. 28. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Az égeti a zsírt, ha nem eszel cukrot, lisztet.


Hogy mit mozogsz, az egy kiegészítő kérdés. Lehetőleg átmozgatod az egész testedet, ízületeidet.. erre jó a mozgás. Megerősíted az izmaidat, esetleg egyéb jó hatásokat is elérsz vele. A bicikli csak a lábadat dolgoztatja meg, úgy ahogy..

2013. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én azt mondom nyugodtan kardiózhatsz, én is csinálom, és mégis viszi le a zsírt. Az igazából itt a lényeg, hogy picikével több kalóriát égess, mint amennyit megeszel, na akkor kezd el a szervezet a zsírhoz nyúlni. De ez hosszú folyamat, 2 nap alatt ne várj csodát. Optimális edzéssel 1 hét alatt 1 kg fogyás a normális tempó. http://www.youtube.com/watch?v=3lSn8K6-z2E Ez szerintem elég jó.
2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. kérdező:a cardió nem optimális zsírégetésre

Miért ne lenne?Tudsz te is okoskodni..most találtam olyan cardio edzést ami minden izmunkat megmozgatja a legfárasztóbb módon,még az is a videó neve hogy fat burning cardio...debutavagy

2013. aug. 29. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Linkeld már be,aztán jöhet a kivesézés.
2013. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne butázzatok, ez a téma nézetek és irányzatok kérdése..
2013. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2013. aug. 30. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Te simán elhiszed,amit odairnak?

A zsirégetés mértéke változhat, a mozgások között,de az aerob,és a kardio is alkalmas a zsirégetésre.

A legfontosabb az étrend.

2013. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gázrezsón lábas
2013. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!