Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiszámítottam, hogy mennyi...

Kiszámítottam, hogy mennyi kalóriára van szükségem ahhoz, hogy egy kilót fogyjak egy héten és ez 900 kalória. Mikből álljon a 900 kalória?

Figyelt kérdés

Úgy letudnátok írni, hogy reggeli, tízórai, ebéd... ?

Köszönöm!


2009. okt. 31. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Reggeli: 2 dl 0,5 %-os tej, cukrozatlan müzli, 30 g - 200 kcal, vagy natúr joghurt idénygyümölccsel keverve, ez 150 kcal körül van.

vagy: egy szelet teljes kiőrlésű pirítós sok zöldséggel

vagy: két szelet abonett sovány túróval, tejjel, vagy meleg teával

Tízórai: Banán- 100 kcal

Ebéd: Csirkemell roston, zöld saláta, párolt zöldségek - zöldségek típusától függően 100-200 kcal

vagy: zöldséges rizs, pulykával

vagy: cukor nélkül készített gyümölcslevesek

vagy: rántotta (1 tojás, plusz kettő tojásfehérje), zöldséggel, két szelet abonettel

Uzsonna: Alma- 50 kcal, vagy egyéb gyümölcs, banánt délután már ne egyél, a szőlőre is ez érvényes

Vacsora: Sovány tehéntúró, gyümölccsel vagy magában 120 kcal.

Vagy: Ugyanaz mint ebédre, csak kevesebb adag.

Túróval töltött pritamin paprika, vagy gomba.


Folyadék: napi 2 liter, zöldtea, gyümölcstea, cukor nélkül, ásványvíz. Ha olyan a reggelid, 100% gyümölcslé, de ez csak kétszer egy héten. =)


ÉS sok mozgás, mozgás, mozgás..:D


Szerintem ki lehet bírni, én ezt csinálom, és nem vagyok éhes. Ha mégis éhes lennél, puffasztott kukorica szeletekből csemegézhetsz, de mértékkel. Én abonett párti vagyok amúgy..:D

2009. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vigyázz!

Napi 1000 kalóriafogyasztás alatti diétát csak orvosi engedéllyel próbálj.

És amúgy nem kell sanyargatni magad, hogy fogyj. Egyébként is aki egy kisebb idővallumba sokat fogy, annak nagyobb az esélye a jojóra.

2009. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!