Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet alakform...

Milyen sporttal lehet alakformálni/fogyni lányoknak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden ami mozgás fogyaszt, de van egy ismerősöm aki úszik és hát nem mondanám éppen lányos alakúnak, szélesek a vállai, én meg nem akarok így kinézni.... Van valami olyan ami esetleg pont a női alakra van jó hatással?
2013. aug. 29. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
jóga,illetve van a neten nagyon jó hastáncvideó(Vina és Nina),kilóban nem fogytam,viszont centikből nagyon hamar lement és sokkal nőiesebb lett az alakom,ehhez meg jött az a plusz hogy amikor már jól ment a páromat is megleptem egy tánccal
2013. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah,a jóga szerintem is jóó

[link]

2013. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
A mozgás önmagában nem fogyaszt. Hiába sportol bárki is napi 2 órát, ha nincs rendben az étrend, akkor nem lesz fogyás. Sőt ha mozgás miatti megnövekedett tápanyag igény miatt még több "szemét" kaját eszik, akkor hízás is lehet belőle. Ugyanakkor helyes étrendre való áttéréssel éhezés és mozgás nélkül is lehet fogyni. Persze a sportolással könnyebb nagyobb kalóriadeficitet létrehozni, szükséges az egészséges élethez és az izmok határozzák meg az alakot, ugyanakkor mentálisan is segít tartani a helyes étrendet.
2013. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hastánc.
2013. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az úszás az nagyon jó, csak amikor már versenyszerűen űzik, akkor tény, hogy "túlzás" lesz (vállak, stb.).

De a sima, heti 2-3 alkalmas "lightos" úszástól gyönyörű alakja lesz az embernek.

2013. aug. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A versenyúszók mennek súlyzózni is kiegészitésként sokat,attól van pingpongasztal hátuk,nem az úszástól. Szóval úszhatsz is akár.
2013. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!