Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges éhgyomorra futni?...

Egészséges éhgyomorra futni? Vagy egyek vlmit kicsivel előtte? Ha éhgyomorra futok, az izomból is veszthetek a zsíron kívül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ehesen futsz, akkor nem fogod birni, ha kicsivel elotte eszel, akkor meg hanyni fogsz...kb 2 oraval edzes elott kellene kajalni
2013. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, de ha csak reggel van időm? Nem fogok felkelni 4-kor, hogy 6-kor futhassak...

Tehát, az nem jó, ha mondjuk egy fél órával futás előtt bekapok vlmit? Nem sokat, hogy ne legyen hányingerem, meg, hogy tudjak mozogni.Ja, egyébként mit lehet futás előtt enni, mondjuk így reggel?

2013. aug. 31. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már csak súlyt tartok, szerintem nem baj ha éhgyomorra futsz. Én is úgy szoktam, de előtte 1-2 kocka csokit szoktam bekapi. Ha eszel vmi könnyűt attól még nem lesz bajod, de pl. a szendvicset inkább hagyd futás utánra. Annál jobb lesz edzés után enni. :D
2013. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyél bcaa és fehérje turmixot előtte és akkor nem lesz gond, a csoki rossz ötlet
2013. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem 5-10 km-t simán le lehet futni éhgyomorra. Én is átakarok állni az esti futásról a reggelire, mert akkor jobban lesz rá időm. Bár én nem fogyókúrás céllal futok, de úgy hallottam hogy ebből a szempontból még jobb is a reggeli éhgyomorra. Utána nyilván kell reggelizni.
2013. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lipton. ***** válasza:
jaja bcaa+glutamin+l-karnitin jó ötlet
2013. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6-os: Esetleg megfogalmaznád ezt úgy,hogy én is megértsem?Miket értesz ezek alatt? :)

Még egy kérdés mindenkihez: Ha este futok, és nem eszek utána semmit, mivel 6 után (bár ez nekem 7 óra) nem ajánlott annak, aki fogyni szeretne, tehát ez most mennyire egészséges? Hogy nem pótolom az energiát, de hát azt mondják, h este már ne együnk, meg hát nem is akarok rászokni, mert még visszaesek (,mert este nagyon szeretek enni,) pedig olyan jól tartom magam.

2013. szept. 2. 21:55
 8/9 anonim válasza:
Ez a 6 után nem evés egy emeletes baromság. Gondolom nem 7-8 óra fekszel le aludni. Lefekvés előtt 1-2 órával nyugodtan egyél pl túrót. Ha neked 19 órakor van a nap utolsó étkezése akkor kb fél napon át nem eszel semmit, és utána reggel futsz, akkor tényleg nem lesz energiád. Ha este futsz, akkor 1-2 órával előtte ne egyél, de utána mindenképp. Sovány hús, tojás, túró, ilyesmik nyugodtan mehetnek. Meg szerintem futás után egy kis szénhidrát is.
2013. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lipton. ***** válasza:

glutamin + bcaa megvédi az izmokat a leépüléstől, + energiát is ad

L-karnitin segít a zsírégetésben, kitolja a fáradtságot, energiát ad

ha bántja a gyomrod az éhgyomorra edzés akkor ehetsz előtte 1 órával, sovány hús valami szénhidrát pl: rizs, zöldség


edzés utánra gyors fehérje kéne hogy az izmok ne épüljenek le, kéne egy tejsavó fehérje, egy adagot feloldasz vízben és megiszod, ilyenkor nem kell mellé gyors szénhidrát, rá egy órára mehet egy teljes étkezés,( mert a fehérje turmixal csak azt pótoltál amit edzésen elvesztettél)


edzés utánra is mehet bcaa-glutamin, vagy akár közben is lehet kortyolni :))

2013. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!