Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úristennn bezabáltam 4 nagy...

Úristennn bezabáltam 4 nagy fürt szőlőt, mit tegyek? mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés

Szédültem, ájulás érzet kerülgetett, itthon volt fánk és palacsinta, mondtam, hogy nem kérek, de nagyon rosszul voltam az éhségtől. Kimentem a kertbe és megettem 4 nagy fürt fehér szőlőt. A szőlő hízlal és rossz gyümölcs, nem szabad enni de én mégis megettem.

166/52


2013. szept. 1. 14:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
szard le :D
2013. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hìzni? Te jó èg, hát nem tudtad? A szõlõ agysorvasztó!!!!! Ès te 4-et is megettèl!!! Azonnal ügyelet, ne habozz!!!! Kimossák a gyomrodból hogy ennèl hülyèbb ne legyèl, fogyhatsz vele vagy 10 kilót!!!!
2013. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
166/52 Hidd el,az se gond,ha 52 kilóról 53ra hízol,mert AZ NEM SOK!!!!
2013. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Én máma ettem reggelire két szelet kenyeret szalámival és paprikával, aztán tízóraira ettem egy kinder tejszeletet. Ebédre ettem frankfurti levest és rizseshúst savanyúsággal meg egy vaníliás jégkrémet. Szerintetek nagyon meg fogok hízni a paprikától amit reggelire ettem?
2013. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőlőt desszertnek szoktam enni. Még soha nem híztam tőle. Úúúúúúúristennnnnnnn, ez hogy lehet?????
2013. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy, de komolyan !

Fordulj szakemberhez.

Végül is gondolja arra , hogy nem 4 tábla csokit ettél meg, hanem CSAK 4 FÜRT SZŐLŐT.

2013. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
megfogsz igen.
2013. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Semmit sem fogsz hízni ne aggódj. :D De ahogy az adataidat elnézem, egy 4-5 kiló még bőven elfér rajtad!
2013. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Idióta...
2013. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenül kövér leszel! Le kell cserélned a ruhatáradat! Ahelyett, hogy palacsintát ettél volna! Ráadásul a szőlőből, ekkora mennyiségben, már a gyomorban kialakul a must, és megindul a bor képződése. Az alkohol megtámadja az agysejteket, teljes degenerációhoz vezet!
2013. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!