Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon bezabáltam. Mit tegyek...

Nagyon bezabáltam. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Mostnaság egyre többször fordul ez velem elő. Tudom egy nap nem a világ,de ez már borzalom. Mennyivel fog többet mutatni a mérleg? Bár legalább érzek magamban energiát szerinten durvűn túlzásba vittem ezt az egészet:( Hogy hozzam vissza az akaraterőm? Lelkileg nagyon szét vagyok esve,de le akarom küzdeni az evési zavarom+ fogynom kell. Muszáj kitartanom mivel foglaljam le magam? Kérlek segítsetek! MEG AKAROM CSINÁLNI!
2013. máj. 26. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális diétát kell végezni, akkor nem olyan nehéz tartani.
2013. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan szépen eltervezem mindig,de odajutok ki hogy napi 3-4 órát akarok sportolni 800kalóriával :(
2013. máj. 26. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor talán szállj le a földre s ne akarj ilyen irreális dolgokat... S örülj, hogy nem megy a fegyelmezett agyonsportolásos koplalás, mert valai benned nem támogatja az anorexiát s normális életre törekszik.

Csináld lazábban, szenvedéssel se menne le heti 5 kiló zsír, miért ne élvezd akkor a fogyást?

2013. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha naponta 3-4 órát sportolsz, ugye az nem lesz elég intenziv legyen akkor csak óránként 300 kalória akkor azt azt jelenti hogy 900-al több kalóriát égetsz el tehát a 800-on felül ehetsz még 900-at (normális kajákat) és akkor még mindig fogyni fogsz.NE mmuszáj persze annyit enni, még mindig azt mondom akkor kell enni mikor éhes az ember, de akkor sokkal többet kell mozogni, gyerekkoromban fogytam egy nyár alatt 20kg-t a kajára nem is figyeltem, csak egész nap mozogtam, próbáltam picit kevesebbet enni, de egy db után nem is voltam éhes.
2013. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ekkora kretén? Nem olvastad még a koplalás hatásait???

Irritáló ez a sok hülye...

2013. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!