Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úristennn bezabáltam 4 nagy...

Úristennn bezabáltam 4 nagy fürt szőlőt, mit tegyek? mennyit hízhatok?

Figyelt kérdés

Szédültem, ájulás érzet kerülgetett, itthon volt fánk és palacsinta, mondtam, hogy nem kérek, de nagyon rosszul voltam az éhségtől. Kimentem a kertbe és megettem 4 nagy fürt fehér szőlőt. A szőlő hízlal és rossz gyümölcs, nem szabad enni de én mégis megettem.

166/52


2013. szept. 1. 14:48
1 2
 11/20 anonim válasza:

Emiatt 2kilòt fogsz hízni. Fùj!


Ne szaporodj te se!!

2013. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mázlista. Nekünk még nincs szőlőnk. Kénytelen vagyok körtét és szilvát enni... :D De már tervezzük a szőlőlugast :)


Gyümölcsszezon van, teljesen normális szőlőt enni. 4 fürt kissé megdobná a szénhidrátbevitelemet (alapvetően szeretem, ha 80g alatt van, amíg nem fogyok le. szinte sose jön össze :P), de ezzel együtt tudnék élni ;)


Miért lenne rossz gyümölcs? :O

2013. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja s még valami. Ha rosszul vagyok és érzem, hogy nekem efféle kell, akkor főleg nem gondolkodnék rajta. A test jobban tudja, mi kell neki, mint a mi okos kis agyunk, ami kitalál egy étrendet s megpróbálja rákényszeríteni a testre...
2013. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez most elmegy, ha mellette normálisan eszel. Nem volt húsod, zöldséged?


A szőlő legalább természetes, jó választás volt a helyzetedet tekintve. A szőlő egy kompromisszumos és helyénvaló választás volt, nem tehettél volna jobbat, és bajod sem lesz belőle. De például ha most amiatt izgulsz, az sajnos többet árthat mint a gyümölcscukor, szőlőcukor. Ennyit kezel a szervezeted, nem eszed gyakran.


Szerintem nyugodj meg, lazíts és szerezz alkalmasabb ételeket ha tudsz.

2013. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
KAMU
2013. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugodtam, elkapott a hév.

Nem kamu, tényleg megettem sajnos. Olyan mintha kb 1 pohár cukrot ettem volna, ez a tudat kikészített.

2013. szept. 1. 21:58
 17/20 anonim ***** válasza:
ajulas kerulget az ehseg miatt. lelkiismeret furdalasod van mert eszel. majdnem korosan sovany vagy. panikolsz, hogy par falat kajatol hizni fogsz. talan kellene orvosi vagy min pszichologusi segitseget kerni, hogy kezeltesd az eveszavarod.
2013. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezt már nem tekintjük egészséges pszichének, magától nem lesz jobb.. ezzel foglalkozni kéne, mert a hízás/fogyás lesz a legkisebb valódi gond a jövőben.. :/
2013. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mikor azt írtam hogy kamu nem arra gondoltam hogy 4fürtöt megettél :D. azt még elhiszem. de hogy így beparázz rajta? ez tényleg nem normális.
2013. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN NÉGY NAGY FÜRT SZŐLŐ MOST MI LESZ!!!???
2013. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!