Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék, mennyire...

Ha fogyni szeretnék, mennyire kell elhagynom a szénhidrátot?

Figyelt kérdés

Szeretnék még idén leadni 8-10 kilót. De nem tudom mit kéne kihagynom az étkezésemből. Mert csokit nem igazán eszek, meg cukros dolgokat se. Kenyeret szoktam, krumplit is, tésztát is meg rizst. Melyiket kéne elhagynom?

Azóta szedtem fel ennyit amióta elég mozgásszegény életmódot élek. Futni nem járhatok, szóval ezen kívül milyen mozgással indíthatnám be a fogyást?


2013. szept. 3. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kenyeret szoktam, krumplit is, tésztát is meg rizst. Melyiket kéne elhagynom?"


Mindet :D Ha ez durva, akkor a rizst hagyd meg, az még a legnormálisabb az okosak szerint (bár nekem a krumpli se esik rosszul. a glutént már észreveszem, hogy lenyom). De ne sokat egyél abból sem.

Ez csak javaslat, nem kizárt a kenyérevés melletti fogyás sem, de a legtöbbeknek igen jót tesz, ha elhagyják az ilyesmit. Nemcsak fogyás szempontjából.


Személy szerint azt gondolom, végezz olyan mozgást, amihez kedved van, mert ha nem szereted, vagy feladod, vagy szenvedsz (jó, bele is lehet jönni). De jobb az egész test megmozgatása. Én speciel súlyzózom, különböző izomcsoportokra, plusz ténykedek a ház körül, elbiciklizek a kedvenc zöldségesemhez (16km), néha szolidan hegyet mászom... Nem sok, de valami :)

2013. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell teljesen elhagynod ezeket.

Tegyél meg annyit kb, hogy köretnek csak rizst eszel, ha lehet barnát, vagy főtt krumpliból egy keveset. Kenyeret is lehet enni, de akkor legyen teljes kiőrlésű. :) Semmi bajod nem lesz, ha reggelire tk. zsömléből eszel szendvicset, ebédre meg valami húst pl. rizzsel. Ugyanúgy fogsz fogyni :D Tésztát ne egyél, vagy ha nagyon kívánod akkor durum tésztát, és csak keveset! :D

2013. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!