Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » H ha megeszek egy üveg nutellá...

H ha megeszek egy üveg nutellát egyik nap, DE csak azt, akkor nem rontom el a súlytartást? :/

Figyelt kérdés
Nem tudom, h hány kalóriát eszem egy nap, de szerintetek ez belefér? Nem csinálok belőle rendszert, csk nagyon kívánom, viszont nem akarok többet enni mint egy normális nap. Mit gondoltok??

2013. szept. 4. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, egy átlag üveg 220 g-os. Teljesen kizártnak tartom, hogy meg bírj belőle enni egy egész üveggel csak úgy magában, főleg ha diétáztál/diétázol tiltakozni fog ellene a pocakod egy idő után, szerintem 100 g jó ha lemegy :D

Egyél belőle, majd meglátod, közben elmegy tőle a kedved :)

2013. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor nem egybe enném hanem beosztanám egész napra.
2013. szept. 4. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor sem fogod egész nap kívánni. Egyél belőle reggel, aztán majd meglátod, lehet akkor már ellent tudsz állni neki. Este már nagyon kicsi esélyt látok rá, hogy fogsz belőle enni :D
2013. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

220 grammal számolva (én magam nem tudom, mekkora egy nutellás üveg) nagyon kevés a kalória, egyél hozzá mást is. Főleg, hogy kissé tömény lehet magában, bár szerintem távolról sem lehetetlen betermelni, emberfüggő :)

Ha csak nutellát eszel, az egy nap kiegyensúlyozatlan lesz, de egyetlen nap belefér, egy nap akár ne is egyen az ember, nem történik semmi. Étrendedtől és tested trükkös kis útjaitól függően vagy rosszul lennél a cukormennyiségtől, vagy nem. Nekem valószínűleg már ártana, kerülöm a cukrot. A zsírtartalmával nem lenne bajom, másoknak valószínűleg inkább.

Ha Neked jó egy ekkora adagot benyomni s nem riaszt el a cukor, edd. Néha kellenek teljesen abnormális napok, nem lehet mindegyik kiegyensúlyozott és olyan, mint a többi :P

2013. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig lehet, hogy többet mutat majd tőle a mérleg pár napig, de főleg a víz miatt, amit a szervezeted visszatart miatta, mert semmi nincs benne, amire a szervezetednek szüksége lenne...semmi :(

De egy bűnös nap még nem teszi tönkre hónapok munkáját...ha nem indul el tőle az ember a lejtőn :D

2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiegyensúlyozottan táplálkozik, akkor eszébe sem jut ilyen abnormális napot tartani, szóval én kicsit felülvizsgálnám, hogy a mindennapokban lazítsak a szabályokon, mert néha már kocka csoki inkább belefér, mint egy ilyen nap!
2013. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megenni egy üveg nutellát? sosme értettem mikor ismerősöktől is hallottam, hogy megeszik.. mikor én fogyózok végképp nem bírok ilyeneket megenni :) szerintem nem sok jót eredményez :)
2013. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet enni egy 400(!) grammos üveg Nutellát egy nap, néha én is szoktam (pl. szülinapomon).

Én 4 éve 30 kg-tól szabadultam meg, azóta tartom.

Simán belefér az életembe egy-egy ilyen nap, nem is parázok miatta, mert 90+%-ban betartom az étrendet és az számít, nem az a pár %.

2013. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nah, megetted végül az üveg nutellát ?! :D
2013. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bár régi kérdés, de látom itt páran írják, h nem lehet megenni 200gr nutellát? Én egybe bepucolok egy 850gos nutellát simán, max 15 perc alatt. :D
2016. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!