Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni csípőtől...

Hogyan tudnék fogyni csípőtől lefele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok és nagyon sokat ülök a gép előtt és meghíztam. Csípőből, fenékből, combból, vádliból hogyan tudnék lefogyni? Nem érzem így jól magam ahogy kinézek, mert majdhogynem keskenyebb a vállam mint a csípőm. Szálkás és vékony szeretnék lenni.(72kg súlyú 172cm magas vagyok.) Segítsetek!!!
2013. szept. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tornázást javaslok, nekem csak ez segít.. Czanikot és Péntek Enikőt szoktam itthon csinálni, szerintem ők jók... Kajára mennyire tudsz odafigyelni? Nekem sajnos nehéz kérdés a munkám miatt, de találtam az interneten egy tabletát fatblock, emellett nem kell diétázni.. én szedem 2 hónapja és már 5 kg mínusznál tartok..
2013. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az étkezésem így zajlik:

Reggel 6:30kor kelek 8tol-12ig megiszok fél liter nestea-t és 10 kor eszek egy nagy szendvicset(felvágott,rama,sajt),13:30ig nem eszek, utána eszek ebédet ami általában húsleves a második meg sültkrumpli meg rántott szelet, utána délután 5-6fele megvacsorázok ami 3db virsli 2szelet kenyérrel és 6után nem eszek. Ja és szinte egész nap ice tea-t iszok.

2013. szept. 4. 19:51
 3/4 A kérdező kommentje:
És nassolni is szoktam néha ami csoki vagy chips, de ez heti 3x-4x van max.
2013. szept. 4. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ice tea helyett víz, 3 liter minimum (nem 2).

Normális étrend és súlyzós edzés kéne neked.

2013. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!