Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy Július...

Az a helyzet hogy Július elejére le szeretnék fogyni 10kg-t. Csak azt nem tudom hogy hogyan. Tippek?

Figyelt kérdés

168cm magas,70kg és 16 éves lány vagyok.A barátaim szerint jo vagyok így,de én nem érzem jol magam a boromben :(

Ezért kérnék olyan fogyokurás modszereket,amik bevállnak,mer nyári szunetre szeretném ha vékony lennék :)

Sokan a sportot ajánlják,de az a helyzet h a szívem nem bírja a futást :/ és az is nagy hátrány,hogy 1,5 honapja mutotték a lábamat ezért nehéz lessz sportolni,de a feluléseket csinálom,naponta 100-at!!!

Nyárig már csak 39 nap van hátra,és ezalatt kéne elérnem a 60 kg-t vagyis -10kg-t!! :/

Kérlek segítsetek :S.....Elore ish nagyon koszonom :)


2011. máj. 23. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Felüléssel nem érsz el semmit. Diéta+kardio segithet ,de azzal is legalább 2 hónap leadni 10 kg-t. Későn kezdtél el ezen gondolkodni.
2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát már késő
2011. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két hónap alatt 25 kilót dobtam le.


Amit ne: cukros, zsíros, szénhidrátban gazdag kajákat ne!

Amit igen: gyümölcs, zöldség, könnyű tésztás kaja (pl. joghurtos csirkés durum tésztából), joghurt, teljes kiőrlésű kenyér, sok (citromos) víz - finom és hűsít a melegben, üres zöldtea, 100% gyümölcslevek és hasonlók


Én a 7 órai felkelés után tornázgattam: egy kis felülés, egy kis lábemelés, egy kis helyben kocogás, guggolások stb.


Aztán 9 órakor reggeli (joghurt + piritós -> a LIDL Vollkorn kenyérből 1-2 szelet + csirkemell felvágott). Reggeli után hasznosítottam magam és tevékenykedtem a háztartásban vagy tanultam (németül ekkor tanultam meg nem is rosszul) vagy elmentem sétálni.


Ebéd 12 és 13 óra körül: valami egy tál meleg étel, amit anyu csinált. Nem feltétlen "diétás" (saláta vagy ilyesmi), de azért nem "nehéz" kaja. Volt pl. hogy ettem egy tányér rakott krumplit vagy valami tésztát (pl. spagettit), de volt són sült csirke vagy joghurtos csirkés tészta zöldségekkel vagy valami ilyesmi, de pl. sült oldalast nem ettem volna meg).


Aztán megint egy kis mozgás (kb. az, amit reggel) és olvasás (kötelezőket ovastam ilyenkor vagy fejlesztettem a nyelvtudásom).


Vacsora 5-6 fele: gyümölcs és egy pohár tej, néha néhány főtt virsli mustárral. Aztán megnéztem a híradót pl. és este 8-kor már ágyban voltam.


Amit sokat csináltam: alvás és tanulás. Sok banánt ettem gyümölcs gyanánt és almát, meg körtét, meg narancsot, meg szilvát, ami éppen volt (ilyenkor szerencsés, ha az embernek van egy falusi nagyija :D). Ha az étkezések között megéheztem, akkor is megettem egy-két almát pl.


Néha, amikor kedvem volt, beiktattam még egy kis mozgást, sétát vagy ilyesmit. Néha ettem egy-egy kocka étcsokit vagy müzlit, de nem gyakran, csak ha nagyon édesség után vágytam.


Úgy egy nap tehát volt minden: szénhidrát, vitamin, fehérje és mozgás. Ha gondolod, járj el úszni, az kíméli a szívet is. Szerintem egyáltalán nem irreális ez a másfél hónap alatt 10 kiló, ha becsülettel csinálod.


Én amikor kezdtem, akkor ugyanúgy 16 voltam, mint te, csak 173 centi magas és 85 kiló, amikor a suliba visszamentem, akkor voltam 63 kiló. A mai napig is 60 mozgok és

2011. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

...A mai napig is 60 és 65 kiló között mozgok (karácsony után pl. 65 kiló vagyok ált.) Igyekszem tartani ezt az étrendet azóta is + táncolok, meg mozgok mindennap egy keveset). Néha közbe jön egy-egy mozi vagy ilyesmi, akkor megengedem magamnak, hogy popcornt vagy pizzát egyek a párommal.


Szóval ÉLETMÓD váltás. :) Ennyi az egész. :)

2011. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj mindenkinek nagyon koszonom,már hétfotol csinálom ezt az életmodváltás :) eddig már 2nap alatt 1kg mínusz :) remélem sikerulni fog ez az álmom :)
2011. máj. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!