Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék fogyni ezzel az étrenddel?

Tudnék fogyni ezzel az étrenddel?

Figyelt kérdés

Nos mivel suliba járok és nem vagyok menzás ezért ezt állitottam össze:

2 teljes kiörlésű kilflit megcsinálnám szendvicsnek amibe sonka és paprika uborka van.

egész nap ezt eszem a mig suliba vagyok olyan fél4-fél5kor érek haza mindig akkor már csak gyülcsöket ennék,nyers zöldséget,salátát,húst,zöldségeket párolva tojás!

heti 4x sportolnék szobabicikli és futás ami 60perc


2013. szept. 9. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a gyümölcsöket és a tojást is inkább reggel vagy délelőtt enném, mert elég kalóriadúsak.
2013. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kifli értelmetlen.

gyümölcs fogyás alatt fölösleges.


zöldség, hús, tojás jók.


Futás és bicikli kezdetleges.. Karodat, törzsedet mivel edzed? Lábad izomzatának mivel adsz nagy terhelést?


Ne fuss, hanem erősíts. Tekerni a gandzsát kell, nem pedált.. guggolj, végezz kitöréseket lábra.

2013. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tojásokat beleszeletelheted a szendvicsbe is, mellé egy kis saláta/paradicsom. Akárhánykor érsz haza, azért ebédelni kéne, vagy vigyél magaddal több kaját.


Gyümölcsből csak keveset egyél, hús, zöldség mehet estére. Tojást is ehetsz este, csak ne túl sokat.


Szobabicikli meg futás jó, de 60 perc nem kell belőlük, legyen csak 20-30, a többi meg saját testsúlyos edzés, ennek sokkal több értelme van.

2013. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!