Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki mondjon már valami jó...

Valaki mondjon már valami jó tapasztalatot amivel a nagy combokat le lehet adni?

Figyelt kérdés

biciklizzek vagy kocogjak?

étrendemen min változtassak?


2013. szept. 10. 18:25
 1/4 anonim válasza:

Nos. Én is hasonló problémában szenvedek :)

Én kocogni járok, illetve biciklizni. De a biciklizés akkor ér valamit, ha legalább egy óráig tekersz :)

Illetve csinálj guggolásokat, nekem pedig a lépcsőzés is bevált. A lényeg, hogy ne add fel!

Étrend... Hát, vacsorára semmi képp ne egyél kenyeret, agy ilyesmit, csak gyümölcsöt vagy joghurtot! És próbáld elhanyagolni a fehér kenyeret, egyél helyette barnát! :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Khmm...alsó hangon mondom, hpgy napi 700 kcl-nál nem eszem többet egy nap. Ezt le is dolgozom napi negyed óra ugrókötelezéssel és egy óra futással. És bumm a vastag combjaimból 3-4 hét alatt semmi sem maradt. xD Ja és ne kezdj el először csak 5 percet ugrálj max. mert úgy begyulladnak az ízületeid mint nekem most...:s lépcsőzni és járni se bírok. Ezért most csak a napi kalóriát tartom ennek ellenére 2 hét alatt 2 kiló ment le rólam, úgy hogy nem mozogtam, mivel nem eszem meg a napi átlag 1200 körüli normál kalória adagom. Ez nem mondom hogy egészséges, de ahogy észre veszem a szervezetem nem is kíván többet egy nap. Így nálam bevált. De alig várom, már, hogy visszamehessek futni, anélkül nem az igazi . :S
2013. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa és igazából az elsőt kijavítanám . Teljesen mindegy hogy mit eszel. A lényeg a mennyiségen van. Volt aki úgy fogyott 10 kilót, hogy nem evett mást csak gyors kaját. A lényeg az volt, hogy nem ette túl a napi kalóriakeretét. Ergo teljesen mindegy mit eszel a lényeg, hogy mennyit.
2013. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én meg egyik hozzászóló tanácsát sem ajánlom, hogy kövesd.

Napi 700kcal, vacsorára joghurt, gyümölcs, tök mindegy mit eszel ez hülyeség.


Vacsorára zöldség. hús, hal, tojás vagy sovány túró.

Az étkezés legyen rendben, minden feldolgozott, mesterséges, zsíros, lisztes, cukros ételt kerülni kell.

Kocogás(futás) séta, kitörések, biciklizés.

Gyümölcs reggel vagy tízóraira vagy uzsonnára.

2013. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!