Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok? Mennyit kéne...

Clau555 kérdése:

Dagadt vagyok? Mennyit kéne fogynom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
13/L 177cm 62 kg...szerintem eléggé dagi vagyok..kb mennyit kéne fogynom?:/ [link]
2013. szept. 11. 19:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tök jól nézel ki. A következő pár évben még formásodsz és igazi bomba nő leszel.
2013. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. szept. 16. 21:12
 33/37 Marylu válasza:
100%

Szia! Lehet, hogy tetszik a deszka alkat, deszka leszel, aztán

mész az utcán és ujjál mutogatnak majd rád hogy ez biztos anoreksziás. Ez biztos odavág majd az önbizalmadnak. Meg lehetsz deszka ha az nem állj jól. Maradj ilyen mert ez még jól áll. Ebben érdemes lenne hined föleg ha többen is ezt modják..........

2013. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
igy sincs önbizalmam :D de .. még mindig mondják hogy dagadt vagyok és inkább legyek vékony és azt mondják mint dagadt.
2013. szept. 17. 15:56
 35/37 anonim válasza:
100%
Akkor is lesz majd valami amin változtatni akarsz mert mit mondanak mások...és sose fog összejönni ez egy ördögi kör.De ha jó ebben élni akkor csak így tovább.Te döntésed.Egyébként el sem hiszem h ezt komolyan gondolod.Erősen túlzás hogy dagadtnak nevezed magad.Ha ezt tényleg így gondolod akkor már most anorexiával küzdesz.Akkor azokat akik tényleg erősen túlsúlyosak minek nevezzük?De mondom ne ránk bízd csinálj amit szeretnél.+ még annyit hozzá fűznék h a fenébe a külsőséseggel kis értelem kellene a fejekbe...Kár hogy az nincs a reklámokban az interneten hogy érezzük jól magunkat anélkül hogy kencéket vásároljunk és lefogyjunk egy 10est a semmiből is.Nem kötelező egészségesnek lenni...de miért is szidlak fiatal vagy még 13 év...egyszer rájössz hogy igazunk volt csak ne legyen késő.
2013. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Marylu válasza:
Aki azt mondja hogy dagat vagy az hazudik. Igazábol az számi te hogy érzed jol magad. Amugy ha dagatnak érzed magad baj van mert nem vagy dagadt sokan akkarnak ugy kinézni mint te lehet azért mondják h dagat vagy. Hidd el jol nézzel ki és legyen nyugodtan önbizalmad punk tum s több hozzáfüzi valóm nincs is
2013. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Ha dagadtnak érzed magad, akkor tegyél ellene.


Mozogj többet, ami csak jólesik. Kevesebb gabonát egyél, több zöldséget, gyümölcsöt, húsokból meg ne a zsírban tocsogós paníros vackokat.

2013. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!