Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a zsírleszívás? Hány...

Milyen a zsírleszívás? Hány éves kortól lehet? Mennyibe kerül? Vannak hátrányai?

Figyelt kérdés
Nah szóval... eléggé sok fajta diétával és tornával próbálkoztam már de semmi nem vált be igy ezt az utolsó próbálkozásom.. köszi a kommenteket előre is

2013. szept. 15. 19:51
 1/7 anonim válasza:
30%

Veszélyes. 18 eves korzol lehet.

hàtràny? meghalhatsz es nrm vallalnak felelosseget miatta.

2013. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló, hogy ezen gondolkodsz ?
2013. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Egy éve, és még élek. Viszont csak alakjavitásra jó, fogyásra nem, de ezt egy plasztikai sebész is elmondja. :-)
2013. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
próbáltál már fogyókúra helyett életmódot váltani, torna helyett meg sportolni rendszeresen? mibe fogadunk, hogy nem...
2013. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmnek volt. Én is menni akartam, de mivel végig a barátnőm mellett voltam, inkább soha.

Maga a műtét sem lehet valami kellemes, mert voltaképpen a lerakodott zsírréteget kanalazzák/vágják ki belőled, amit egy csövön szívnak ki. A lábadozás meg kész rémálom annak is aki csak támogatni van bent a kórházban. A barátnőm minden fél órában sírt a legerősebb fájdalomcsillapítókért. Hiába kapott, iszonyúan fájt neki mindene. 1 hét után egy halom gyógyszerrel távozhatott a kórházból, de még otthon is kínlódott tovább. Neki pechje volt, mert valami fertőzése lett, és a heg ahonnan a zsírt szívták elfertőződött. Vissza a kórházba.. kellett vagy 3 hónap míg végre fájdalommentesen élt.. Na és az eredmény??

Nos fél évig, talán 1 évig minden oké volt, majd újra nagy hasa lett.. Hiába mondták neki, hogy nem a zsírleszívás a jó megoldás ha fogyni akar, hanem az életmód változás..

2013. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sokan nem veszik figyelembe még a fogyókúránál sem, hogy lefogynak, aztán visszatérnek az eredeti táplálkozásukhoz és visszahízzák rövid idő alatt, amit lefogytak (ha nem többet szednek fel)

Ugyanez van a zsírleszívásnál is... plussz csúnya hegek. esetleg még az is előfordulhat, hogy a hirtelen "fogyás" miatt a bőre nem húzódik össze.

Tehát véglegesen életmódot kell változtatni, hogy később, amit lefogytál ne jöjjön vissza.

Szóval a műtétnek nem sok értelme van.


Én is voltam a te helyzetedben, rengeteget próbálkoztam és adtam fel, végül már odáig jutottam, hogy nem bírtam a tükörbe nézni és enni se.. így végül lebírtam fogyni, nem valami egészségesen, de sikerült és nem híztam vissza és soha többet nem fogok úgy enni, mint régen.

2013. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én semmilyen módon se tudnék fogyni, akkor inkább elfogadnám, hogy kövér vagyok, de nem feküdnék kés alá emiatt. A sok hülye fogyókúrás módszer helyett csak életmódot kellene váltani és okosan enni. Csak sajnos ezt sokan nem tudják, hogy kell és türelmetlenek, 2 hét alatt ha nincs 10 kiló fogyás, akkor visszatérnek az agyatlan zabáláshoz. Ezen a zsírleszívás se segít, mert utána ahogy korábban, úgy eztán is jönni fog fel a zsír. Vagy havonta eljársz leszívatni? Ezért nincs értelme a fogyókúráknak se, mert már azt várják legtöbben, mikor lesz vége és végre ehetnek "normálisan". Csakhogy attól a számukra normálisnak vélt korábbi életmódot követve ugyanúgy visszajönnek a kilók, ha nem több. Életmódváltás kell!
2013. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!