Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatnék így?

Fogyhatnék így?

Figyelt kérdés
eléggé furcsa kérdés,de remélem fognak rá értelmes válaszok is jönni.tisztában vagyok vele,hogy nem egy okos gondolat,de kíváncsi vagyok mi lenne.kb 2-3 hónapja futok.nem minden nap de elég rendszeresen.látható volt az eredmény,sokat alakultam tőle.az utóbbi 2 hétben nem volt rá időm és most eltörtem a lábam így semmi esély rá,meg semmi sportra...:( hónap végén veszik le a gipszet ami 13 nap múlva lesz.mi lenne ha addig alig ennék,persze minden nap ennék vmi gyümölcsöt vagy joghurtot...de csak nagyon keveset.aztán ha majd újra tudok futni akkor megint belevágnék. de ettől a 13 naptól lenne valami bajom?egyszer úgy kipróbálnám,hogy mi van ha ilyen keveset eszem.fogynék esetleg tőle?ha igen,mennyit?
2013. szept. 16. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Napi 600 kalória alá nem szabad menni. Létezik ilyen diéta az extrém súlyos emberek számára, de csak szanatóriumban. Be kell feküdni és folyamatos orvosi ellenőrzés alatt kell lenni hozzá. Magyarul otthon nem szabad ilyet csinálni. Minimum 1200 kalóriának meg kell lennie. Léteznek a neten 900-1000 kalóriás diéták is, de azt már egyetlen dietetikus sem fogja javasolni otthonra.

Én inkább nem javasolok ilyen drasztikus fogyókúrát.


Sajnálom a lábadat! Vigyázz rá, mert attól, hogy leveszik a gipszet még utána nem szabad megerőltetni!

2013. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!