Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdhetek súlyzóval edzeni?

Elkezdhetek súlyzóval edzeni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 6 éve focizok és már elég izmos is vagyok , de nem tudom , hogy szabad - e 'gyúrni' .

175 cm vagyok és 58 - 62 kg ... változó .

Nem akarok fehérjét meg mindenféle szereket szedni de már jó volna kicsit izmosabbnak lenni . Köszi a válaszokat :)



2013. szept. 17. 15:58
 1/6 anonim válasza:
Miért ne szabadna?? Fehérje meg mindenféle képen kelleni fog mert anélkül nem tud a izom fejlődni!
2013. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fehérjét jó táplálkozással is könnyedén be tudsz vinni a szervezetedbe.

14 évesen szerintem már el kezdhetsz edzeni. Gondolom nem ilyen drasztikus izmokat akarsz, amivel testépítő versenyekre járkálnak...csak szimplán izmos akarsz lenni. Na most több ismerősöm is box-olt már nagyon fiatalon, 10 éves kor körül is, és volt kemény súlyzós edzésük is, tehát nem hinném, hogy árthat.

Itt találsz edzséterveket, minden testrészre, minden mennyiségben: [link]

Itt pedig az étkezésről van szó, mit illene enni, mit nem stb. : [link]

2013. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen !
2013. szept. 17. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd. 14 évesen arról sincs fogalmad mi a fehérje. Tanulj még kicsit, olvasd el az alapismereteket amiket linkeltek neked.. 14 évesen veszélyes még edzeni, főleg ha valaki football múlttal rendelkezik. Sajnos a foci nem egy IQ sport, szerintem.. kitörhetnél belőle.
2013. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló tiszta 5 - ös vagyok és most vagyok 8. - os szóval IQ - m az van , a fehérjére meg úgy gondoltam , hogy Jumbo meg stb. fehérje . Én azt tudom , hogy kell szedni :D Nem ismersz ne ítélkezz :)
2013. szept. 18. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én hibám, hogy ítélkezem..


Te meg jumbót ennél, ami tömény cukros sz.ar. Éljen a fogyás? Biztos?

2013. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!