Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy probléma, hogy diétázok,...

Nagy probléma, hogy diétázok, de most este negyed 9-kor megettem kb 40dkg salátát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Én most épp a salátámat eszem, s minimum 2-ig fent leszek... Ilyen kisebbfajta, szolid, 400 kalóriás cucc, sosem voltam jó a lightos salátákban :D

Éhes voltam, azért eszem. Olyankor az evés a legjobb, akármit is mutat az óra.

Tuti nem ez lesz a fogyásom kerékkötője.

2013. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* válasza:
:DDDD
2013. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2013. szept. 19. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha franciasaláta, akkor baj...Ha valami öntet és cukormentes cucc, akkor meg már hogy a fenébe lenne baj :D
2013. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért egy diétásan elkészített francia salátával sincs gond, csak akkor ha tocsog a majonézben.
2013. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kis salátától semmi bajod nem lesz. Csak a zsíros ételek hizlalnak jobban estefelé, mivel a zsíranyagcsere lassul estére. De a többi fajta tápanyag ugyanolyan este is mint a nap többi részében. Ezért a vacsi lehet bármikor (este 9-kor is) csak ne legyen benne zsír. Jó példa erre a spanyolok szokása, akik jellemzően este 9-kor szoktak vacsorázni. Viszont ők rengeteg tengeri dolgot esznek (amiben alig van zsír) ezért náluk kevésbé gyakori az elhízás. Gyakorlatilag totál zsírmentes vacsit esznek.
2013. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A tengeri dolgokban kevés a zsír? Érdekes, mert fontos zsírforrásunk lehetnének a tengeri állatok, elvégre igen jó arányban tartalmazzák az omega3:6-ot.


De meg lehet nézni milyen jó a kevés zsírevés: volt ám zsírcsökkentés a kamu szakértők tanácsai szerint, rohamosan elkezdett növekedni az elhízottak és a szívbetegek száma.


Meg egy saláta (növény) zsiradék nélkül csak félig-meddig étel. Zöldségeket zsírral (hússal) eszünk.. a zsír vált ki epe összehúzódást és megfelelő emésztő enzim szekréciót. Persze lehet üresen is salátát enni, de ez lenne az alapelv.

2013. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!