Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire érdemes odafigyelni...

Mire érdemes odafigyelni spinningnél?

Figyelt kérdés
Tavasszal és nyáron végig nyeregben vagyok, így télen hiányzik a tekerés, illetve szeretném magam formában is tartani. Még 3 éve vettem erre a célra egy szobabiciklit, a lehető legolcsóbbat, de ez igazából nem váltotta be a reményeket, mert szenvedés volt vele tekerni. Edzőtermekben próbáltam spinning bringákat és egészen meglepett, hogy mennyire hasonlít a karakterisztikájuk a valódi országútikhoz. Ezért most télre egy ilyen szerkezet megvásárlását tervezem. Mivel a szobakerékpározásban nem vagyok otthon, így érdekelne, hogy milyen paraméterekre érdemes odafigyelni, honnan és milyen márkákat lenne érdemes beszerezni. Az árak, ahogy néztem nagyon el vannak szállva, én olyan 60 e. körüli összegre gondoltam elsősorban, de szükség esetén esetleg még tudok rajt emelni. Előre is köszönöm a segítséget!
2013. szept. 20. 21:19
 1/1 spinning group válasza:
100 alatt csak gagyit tudsz venni. Egyébként edzőterembe kellene járnod és az edzéseken elsajátítani az alapvető fogásokat, gyakorlatokat. De az állandó motivációt és instrukciókat adó edző nélkül otthon hamar bele fogsz unni, illetve nem fogsz fejlődni egyáltalán. Ja, és az országúti kerékpározás és a spinning technikájában két nagyon különböző dolog, erre figyelj!
2013. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!