Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék munkát?

Hogy találhatnék munkát?

Figyelt kérdés
Ma lett volna egy állásinterjúm, már egy hete készültem rá, tegnap este olyan gyomorideg tört rám,hogy rosszul lettem és végül ma nem mentem el. Pedig folyton azt mondogattam,hogy muszáj megpróbálni és hogy luxus kihagyni... viszont ahogy nézegettem az étterem honlapját láttam,hogy egy luxushely... Én 135 kg vagyok (lány) és egyszerűen segítséget szeretnék kérni,hogy valaki tud-e állást ajánlani nekem... nem érdekelnek a bunkó hozzászólások, igazság szerint segítséget kérek, nem kioktatást vagy hasonlót... Elkezdtem fogyni, viszont nem szeretnék addig várni a munkával, míg olyan alakom nem lesz, amit már nem néz le a társadalmunk... Bármi jó lenne, amihez nem kell gyakorlat, igazság szerint főleg takarítói állást keresek.

2013. szept. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Takarítani 135 kg-mal érdekes lesz. Kezdj el komolyan fogyózni, vagy inkább életmódot váltani. Hagyd el a cukrot, lisztet, tésztát. Sétálj, biciklizz (eleinte).

Most még én is elég testes vagyok, nekem sem a legjobb a munkahelyem, de tartja bennem a lelket, hogy a karriercéljaimat valószínűleg én sem fogom tudni könnyen elérni, ha ekkora maradok, szóval fogyok és fogyok és fogyok.

Sok sikert, csak határozd el magad!

2013. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képes egy sima állásinterjúra sem elmenni, akkor hogy várod el idegenektől hogy munkát szerezzenek neked??

Nem a súlyoddal van a gond, van pár kollégám akik szintén több mint 130 kilósak..A gond az, hogy esélyt kapsz interjúra, és gyomoridegre hivatkozva el se mész.

Előbb döntsd el magadban. Akarsz dolgozni vagy sem. Ha igen, akkor legközelebb ne legyen visszatartó erő a gyomorideg...Hidd el, mindenkinek van aki először megy interjúra.. Nekem is van..

2013. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok :D Én esztétikus vagyok, és bírom a fizikai melót is, angol nyelv megy, de nagy elvárásom van: csak 1 műszakban tudok melózni, délutánonként verekedés van :D
2013. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem csodálom, hogy izgultál, én is nagyon izgultam az állásinterjúim előtt, pedig nincsenek rajtam plusz kilók. Nekem segített, amikor rájöttem, hogy itt nem csak én "vizsgázok", hanem a lehetséges leendő munkaadóm is, mert ez egy kétoldalú dolog, akármennyire is örül az ember, ha visszahívják végre egy interjúra, de akkor is van olyan hel, vagy munkaadó, akiről az interjún derül ki, hogy nem kompatibilis velem, és nem dolgoznék neki szívesen, még úgy sem, ha nem találok mást.


Érdemes lenne letisztáznod magadban, hogy mitől féltél pontosan, hogy a következőn már legalább ez annyira lecsökkenjen, hogy el merj menni. Számomra az egész azért volt ijesztő, mert olyan, mint egy vizsgaszituáció, nem tudom, hogy "jól" fogok-e válaszolni a kérdésekre, és az egész helyzet, hogy itt értékelhetnek, és megmondhatják, hogy nem vesznek fel, ergó, nekik nem érek semmit.


Az álláskeresés nagyon frusztráló tud lenni, ha visszautasítást kapsz (és ez sajnos a legtöbb esetben vele jár), érthető, ha ezt el akartad kerülni azzal, hogy nem mentél el. Így viszont megfosztottad magad egy lehetőségtől, ami ha nem is jött volna össze, akkor is gyakorolhattál volna általa.


Nekem az is segített a félelmem csökkentésében, hogy kidolgoztam a lehetséges kérdésekre adott válaszaimat, le is írtam őket. Ami még ezen kívül segített az az, hogy rájöttem, hogy szabad hibázni, mert a hibákból lehet tanulni, és nincs kudarc, hanem tanulási folyamat van. Ha valamiről úgy érzem, hogy nem sikerül, akkor az sem sikertelenség, csupán máshogy kell próbálkozni.


Kezdj el pályázni állásokra, a takarítás közben is fogyhatsz tovább, hiszen megmozgat:) Ameddig nem találsz fix állást, elmehetnél "gyakorlatra", felajánlhatnád, hogy olcsóbban dolgozol.

2013. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!