Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés kalóriát viszek be egy...

Kevés kalóriát viszek be egy nap (kb.700-900).3 hónap alatt 12 kilót fogytam (az elején még normális módon). Ha +20 kcallal növelem hetente, akkor vissza fogok hízni? Tudom, hogy nem így kellett volna.154cm vagyok,53kg.50kg lenne a megfelelő.

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapig 200-400 kcalon éltem. Én úgy csináltam a visszaállást, hogy maradtam első héten maradtam ennél, viszont egyik nap 600 kalóriát ettem. Következő héten mindennap 450 kalóriát ettem, egyik nap 700-at. És így emeltem fokozatosan..1 kiló jött vissza, annyi belefér.

:] Próbáld meg.

2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! Ha ezt a módszert csinálom én is, amit te, illetve a mostani mozgásomon kívül (naponta 20 perc séta, heti 2x 45 perc torna) még eljárok v.mit mozogni, akkor szerinted képes leszek 50kg-ra fogyni?
2013. szept. 25. 06:29
 3/5 anonim válasza:

Bocsi megkérdezhetem,hogy miket ettél?

Nekem elvileg az optimális napi 1300 lenne,de nekem az úgymond sok,szeretnék minél előbb lefogyni.

Te hogy csináltad?

2013. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem fogsz visszahízni
2013. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Tönkölybúza ropi, Cerbona müzli, nagyon ritkán 1-2 kocka étcsoki, toast kenyér (ebből is persze a legkevesebb kalóriát tartalmazó), gépsonka, light sajt, lecsó (hús, tojás nélkül), padlizsán pörkölt, abonett, puffasztott rizs, v.milyen hús köret nélkül, saláta, zöldségek. Nagyjából ezeken élek, de ha teheted ne kezd el azt, amit én (bár magamból kiindulva csak tapasztalat útján lehet megérteni a dolgokat)! Nem akartalak kioktatni, csak segíteni akartam. Kitartás!
2013. szept. 26. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!