Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek milyen módszer vált...

Nektek milyen módszer vált be, hogy le tudtatok fogyni?

Figyelt kérdés
(ide olyan válaszokat szeretnék ki már elérte a célját) Sportolok, alig eszem, még többet sportolok (futok minden másnap) de mégse fogyok... Valami hatásos módszert szeretnék találni, de eddig nem sikerült, hátha ti tudtok valamit... 5-10 kilót kell leadnom, ami szerencsére nem is látszik annyira, hogy rajtam van, de le kell adnom!

2013. szept. 4. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem ettem sokat.
2013. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom közhelyes, de csak az életmódváltás vált be.

Futni nem elég, tapasztalat, sokkal összetettebb a megoldás.

2013. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az életmódváltás jött be.

Kevesebb és más kaják, nem ettem kenyeret, cukrot, sokat ittam, ami nem cukros üdítő, hanem víz és zöld tea.

És persze a mozgás. Én mondjuk úsztam leginkább, de szerintem a futás is jó.

2013. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az életmódomon már elég sokat változtattam kivontam MINDEN édességet és cukros dolgot az étrendemből, nem eszem tésztát kenyeret stb lisztes dolgot... Egész nap csakis hús zöldség és gyümölcs és minden másnap a futás. Eddig ez nem vált be nekem :( Lehet hogy nem elég a futás?
2013. szept. 5. 07:02
 5/9 csizia ***** válasza:
Reggelire Sok sonka egy vékony rozskenyéren 4-5 darab paradicsom uborka hagyma. Cerbona+ 1 db túró rudi. Edzés. Min 30 perc keményen. Utána 5 öklömnyi adag. Rizibizi sok kukorivával borsóval kevés rizzsel köret egyenlő arányban a hússal ergó sok hús. Napi adagot reggel megcsináltam majd elosztottam 5 részre. Öklödnyi... Ezüstpapírba be azt kb 2-3 óránként toltam egy ilyet. Minden evés ütán min. fél liter folyadék. Értelemszerűen nem fanta.. Nálam ez minusz 65 kiló és nemhogy megtartottam de már szálkásodok.
2013. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csizia ***** válasza:
Bocs. Edzés heti 6 alkalommal váltott izomcsoport. Súlyzó (felsőtest), bicikli, boksz, bicikli, boksz, bicikli. Ha nem bírod 2 nap pihi is mehet a végén. Ami jó benne hogy a pihenőnapon 1-2 alkalommal nyugodtan ehettem akár gordon bleaut is. Nekem az a kedvencem...
2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csizia ***** válasza:
Megint bocs de ez egy bomba módszer szerintem megér 3 hozzászólást. edzés előtt fél órával super fat burner+ l carnitne liquid. Reggel este nitro gold pro enz fusion., és igy az izomzattal se lesz gond.
2013. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
akarod mondani cordon*:D
2013. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csizia ***** válasza:
Jaja! Kösz. Bocs. :-)
2013. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!