Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek anorexias?

Hogyan legyek anorexias?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok 166 cm magas es 76 kg :(:( csak azok irjanak mar letszives akik tanacsot adnak ne azok akik okoskodnak meg osszak az eszt.... Koszikeee
2013. szept. 30. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mar a kerdes is eleg bicskanyitogato....Az anorexia egy igen komoly betegseg,ami nem csak egy egyszerü fogyokurarol szol.Egyaltalan van fogalmad arrol,mi az anorexia?!Ha esteleg ugy tetted volna föl a kerdest,hogy "Hogyan fogyhatnek le par kilot az idealis sulyom eleresehez?" stb. arra teljesen normalis valaszokat kapnal.Mert erre a kerdesre EPESZÜ emberektöl tuti hogy nem kapsz TANACSOT,hogyan fogyaszd le magad csontvaz testalkatu elaszott mumiava.
2013. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Te hulye vagy? Az anorexia egy betegseg.
2013. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%

Hisztis piccs...... Ne akarj anorexiás lenni!


Sportolj, fogyizz, válts életmódot, de ne arról álmodozz, hogy szenvedsz és hányatod magad!

2013. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
88%
Anorexiás akar lenni? Hát ez nóórmális?
2013. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon szánalmas... Azt hiszed anorexiásan jól fogsz kinézni? Hát nem..:D

Amúgy hidd el, én is rendelkeztem hasonló paraméterekkel, mint te... 52 kg vagyok jelenleg. Meg lehet csinálni, bár elismerem hogy nem könnyű, viszont szerintem anorexásnak lenni sokkal nehezebb..

2013. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Bezzeg a mozgás az derogál mi?

[link]

2013. szept. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
attol hogy nem eszel semmit , kihánysz mindent leadsz 20 v több kilot ahogy elkezdesz ujra enni csak azt fogod elérni vele h +20 kg- jön vissza , a szerevezed potolja azt a sok tápanyagot amire szüksége van és raktároz , alkalmazkodik , inkább nyomssad a fitnesz sokkal jobban megéri , feszesebb böröd lesz nem fogloni semmi, jobb popo , combok , karok stb.. ez jobb megoldás
2013. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Jó úton jársz, az agyadra már az vagy úgy tűnik.
2013. okt. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Az anorexia egy súlyos pszichiátriai betegség, amibe nem egy szerencsétlen halt már bele, ugyanis ez úgy működik, hogy mire a beteg is meg szeretne gyógyulni, már olyan helyrehozhatatlan károkat szenvedett a szervezete, hogy nem lehet újra felépíteni, sző szerint. Ennélfogva felháborító és gusztustalan a kérdésed, szégyelld magad. Inkább agyat növessz és emeld fel a lusta p*csádat és menj futni és ne zabálj édességet, ilyen egyszerű.
2013. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A 76 kiló vlóban sok, de nem anorexiásnak kell lenned, hanem fogynod 10-15(!) kilót. Normális táplálkozással és sporttal!

Ne beteg akarj lenni. Az anorexia súlyos pszichiátriai betegség!!


Észnél vagy?

2013. okt. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!