Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek anorexias?

Hogyan legyek anorexias?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok 166 cm magas es 76 kg :(:( csak azok irjanak mar letszives akik tanacsot adnak ne azok akik okoskodnak meg osszak az eszt.... Koszikeee
2013. szept. 30. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, leírtam, hogy "Az anorexia súlyos pszichiátriai betegség!!" pedig el sem olvastam az előzőt, csak a kérdés felcseszte az agyamat!!!!
2013. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexiások MINDIG kövérnek látják magukat, és SOSEM elégedettek önmagukkal.


Most te kövérnek érzed magad és nem vagy elégedett, tehát az anorexiával csak elpusztítanád a szervezeted, de mást nem változtatnál.


Inkább annak nézz utána, hogyan legyél erős, és céltudatos annyira, hogy elkezdj egy fogyókúrát.

Amúgy meg napi fél kilót simán tudsz fogyni (remélem itt nem fog senki támadni hogy az sok).

Magasságodhoz ha 50 kg akarsz lenni, akkor már október közepén mosolyogva nézhetsz tükörbe.

És simán lehetséges, csak hogy akarat kell hozzá.

2013. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas kérdés! Tegyél érte, hogy egészségesen fogyj és formás legyél. Az anorexia egy betegség, sosem lesz onnantól jó a közérzeted, ezt akarod? Én nagyon közel álltam hozzá, pedig kövér sem voltam, sőt, de nekem még mindig fogynom kellett, mert már 50 kilósan is úgy éreztem én sosem lehetek elég vékony, szégyelltem mások előtt magam, mikor azt mondták sovány vagyok, úgy éreztem, csak gúnyosan mondják. Ennek a rendszeres koplalásnak a következtében most fiatal felnőttként nem egy egészségügyi problémám van. Egyél egészségesen és mozogj, így le fogsz fogyni, anélkül, hogy a szervezeted megsínylené.
2013. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

A 166/76 adattal még éppen(!) beleférsz a normális BMI indexbe.

Valóban nem ártana fogynod pár kilót. Nem mindenki a vékonyakért van oda.

2013. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Ne anorexiás akarj lenni, hanem normál súlyú!

Ha tényleg arra vágysz, hogy anorexiás légy, akkor lehet egy-két komoly lelki problémád... talán nem ártana, ha felkeresnél egy pszichológust.

2013. okt. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!