Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ilyen (sovány) alakot...

Egy ilyen (sovány) alakot hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés

Ez a lány tegyük fel egyszer 60 kilós lett volna... és csak fogyott volna (mondjuk koplalással) sacperkábé 20 kilót akkor igy nézne ki? vagy ehhez izmot is kell épiteni? tudom mindenki azt mondja, hogy ha csak diétázunk/fogyózunk, az kevés, mert sokszor az izmot vesztjük el, és bár a mérleg egyre kevesebbet mutat, zsiros marad a testünk. de biztos le lehet fogyni arra az un. "csont és bőr" kategóriára... ez lenne az a képen??


[link]


2013. okt. 4. 09:57
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


ezt a képet akartam linkelni, bár nagyjából egyforma..

2013. okt. 4. 10:01
 2/9 anonim válasza:
0%
170cm vagyok 58kg es pontosan igy nez ki, most mutattam meg a baratomnak es szerinte is. Amugy 25 eves vagyok. Ez testalkat fuggo is. Van egy 176cm-es 50kg-os baratnom az o hasa kidudorodik,es bar palcika vekony, (en formas vagyok), a hasa nagy. Ez fugg az etkezestol is, szenhidratszegenyen kell etkezni,ha abbahagyod ujra dudorodni fog, ezt nem lehet elerni fogyokuraval,mert ha abbahagyod, ujra masmilyen lesz.
2013. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
33%
1. vagyok, a kepen lathato no nem csont es bor,az mas kategoria.:)
2013. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A második kép:

IGEN, a csont és bőr kategória, hisz a csípőcsontja majdnem átüti a bőrét, annyira kiáll. Közben az is látszik, hogy a dereka egyáltalán nem ívelt, enyhén sréhen tart csak befelé -> a minimális (!) zsír is hiányzik róla.

Nem nőies, ronda.

2013. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szép az az első kép :) a másik se rossz de az első jobb:) tényleg szénhidrátcsökkentés kell. kevesebb kalória, zsír és fehérje is kell, de fehérje nem túl sok, csak elegendő. amúgy az első képen van izom is, szerintem az a lány edz is :)
2013. okt. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
első válaszadó! nagyon szerencsés vagy. én alig 2-3 centivel vagyok kevesebb, mint te, 167-168 , és 52 kiló, de közel sem vagyok ilyen vékony. bár a lábaim már átszakadnak, de a hátam zsíros, a hasam hájas... 14 kilót fogytam az elmult fél évben egyébként...
2013. okt. 5. 17:49
 7/9 anonim válasza:
gratulálok!:)és mire figyeltél oda hogy ilyen eredményes voltál? hasonlítunk, nekem is nagyjából ennyit kéne fogynom de már 10kilónak is örülnék...
2013. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
bocsi az offért :)
2013. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) írtam privit!
2013. okt. 22. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!