Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 2014...

Hogyan fogyhatnék le 2014 nyarára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2014 nyarára szeretnék lefogyni.14 éves vagyok és elég kövér 162/70.

Mit tehetnék az érdekében hogy sikeresen lefoggyak?Gondolok itt mozgásra,tornára és természetesen diétára.

Naponta 100 felülést 25 guggolást szoktam csinálni,viszont úgy érzem ez elég kevés,másrészt suliban 1-2 szendvicset szoktam megenni, itthon pedig még 1-et és néha főtt ételt is.

Valami jó diétát tudnátok ami nem annyira egészségtelen?


És szerintetek ha betartom a diétámat és mozgok,tornázok naponta hány kilót veszíthetek a súlyomból nyárra?

Nem átlagos alkatú szeretnék lenni,hanem Vékony.Ezt hogy érhetném el?Ebben kérném a segítségeteket.

162cm/70kg.



2013. okt. 9. 17:03
 1/7 KillBéla ***** válasza:

Hát ha leakarsz fogyni akkor abből a szenvicsböl ajánlatos 0-t enni.

Továbbá: [link]

2013. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sága ***** válasza:

Szia!


Lehet most sokan leugatnak majd,de én Norbi módszerével fogytam le kb 30 kg-ot 1-1,5 év alatt.A termékeit ritkán vettem,abból is inkább a nassolni valókat mást nem.Itt tulajdonképpen a mit mikor ezsel elv van,meg hogy mennyit.

A sporttal kapcsolatban meg rajtad múlik,de minden nap nincs értelme felülésezni,kell aerob edzés is a fogyáshoz,ami lehet aerobik,szobabicikli,futás(kocogva mert nim. 20 perc kéne egyszerre),úszás,túrázás ilyesmik.

Erősítő edzésnél jó otthonra pl fegyencedzés vagy súlyzózás,vagy a kettő keveréke.Vagy eljárhatsz konditerembe is,nyugi nem leszel Schwarczenegger ne aggódj,mert az nem megy csak úgy,vagy kettlebellre is ilyesmik.Ha érdekel még valami írj ha tudok válaszolok rá,sok fajta edzést kipróbáltam már,nagyjából tudom mi mire jó.

2013. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sága ***** válasza:

Ja azt nem írtad,hogy fiú vagy lány vagy-e?

Meg azt elfelejtettem leírni,hogy nekem azért vált be a Norbi féle módszer,mert könnyű betartani,amikor szénhidrátszámolgatós módszert csináltam,akkor sokszor elcsúsztam melo miatt is stb.

2013. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2013. okt. 10. 16:14
 5/7 Sága ***** válasza:
Akkor én inkább a fegyencedzést javasolnám (nem kell a mesterlépésekig eljutni,és AZ ELEJÉTŐL KEZZD EL!,tehát első lépésektől),vagy kettlebell,de azt szigorúan oktatóval csak.A konditermi edzést azért nem írom,mert egyelőre fogyasztani akarsz,tehát kalória minuszba leszel,és a kettlebell jobban fogyaszt álítólag.Persze ezek mellett Update kódok betartásával és kardió edzésekkel.A kardió min heti négy alkalom 40-50 perc kéne lennie.De az is jó ha ilyen 20 percekkel elkezded és majd egy idő múlva fokozatosan eljutsz a kívánt ideig.Szólj ha segíthetek még valamibe.
2013. okt. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)

Ha esetleg még merülne fel kérdésem írok.

2013. okt. 11. 15:38
 7/7 Sága ***** válasza:
Szívesen,jó edzést.
2013. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!