Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy keveset...

Hogyan tudnék egy keveset fogyni hasról, combról, anélkül hogy anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy meg ne próbáljak fogyni, és így is már sovány vagyok eléggé ( 165 cm vagyok, 45kg ) de olyan alakot akarok mint Kristine Ullebo

2013. okt. 13. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megjön az eszed és nem a fogyásra, hanem az izomnövelésre (=ami súlyban gyarapodással jár) koncentrálsz!


Azon a lányon izom is van, rajtad ennyi kilóval kizárt.

[link]

2013. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Valaki megmutatná, hol van rajta izom? Valahogy nem találom..:)

A hasa meg "kockás a hasam mert gizda vagyok".


Te meg egyenesen sovány lehetsz, ha magamból indulok ki. Neked nem fogyásra, hanem egy kis izom "felhízására" van szükséged...

2013. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A lány a képen anorexiás! Te ne legyél ilyen! A sportos csajok sokkal jobban bejönnek nekünk, srácoknak!

23/f

2013. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisildi válasza:
Jesszum,ez a csaj tényleg anorexiás!(Bocsi) Súlyzós edzés főleg,pl. hot iron,fehérjében gazdag kaják,nagyon minimális szénhidrát!Nem csak az édességre gondolok itt,hanem a tészta,kenyér,rizs,stb...Persze egy kis minimális csoki néha kell,különben megbolondul az ember :D !Hízni fogsz,de csak a mérleg szerint,mivel az izomszövet súlyra sokkal nehezebb,mint a zsír.Viszont egy kg izom jóval kevesebb helyet foglal,mint egy kg zsírszövet!Ne félj,nem leszel "túl izmos" ha súlyzózol,mivel bennünk nincs annyi férfihormon,viszont szép formás tested lesz!És ez a pasiknak jobban bejön,mint az anorexiás!Ugye???! ;)
2013. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyra jó nagy hülyeség lenne elkezdeni szálkásítani. Izmos meg nagyon moderált mennyiségben lehet felszedni szálkásítás mellett. Jóformán majdnem semennyit. De azt is csak kezdetben.

Izmosodáshoz tömegnövelő étrend kell, majd szálkásítás, hogy leadjuk a tömegelés alatt felszedett zsírt. Lehetőleg minimális izomveszteség mellett.

Na én ilyen étrend mellett is, fél év alatt várok 3 kg izmot, és majd' 8 kg zsírt. Ami egy baromi jó eredmény lenne.

2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha 165cm vagy és 45 kg akkor kb. úgy nézhetsz ki mint ő.xDD sztem mivel én is kb. 165-168cm vagyok és 50 kg mégis rohadt sovány vagyok.:(( de amúgy szerintem szép én minden nap nézem a képeit.!!! :**

Szimii

2013. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!